شکلات
خانه / پودر کاکائو / قیمت پودر کاکائو در بازار | بازرگانی Soren | عمده

قیمت پودر کاکائو در بازار | بازرگانی Soren | عمده

 

پودر کاکائو از دانه‌های کاکائو به دست می‌آید. پس از چیدن دانه‌های کاکائو چربی این دانه‌ها گرفته می‌شود و باقی‌مانده آن آسیاب و خشک‌شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده تولیدی‌ها و کارخانه‌های شیرینی و شکلات‌سازی قرار می‌گیرد. در بسیاری از کشورها دانه کاکائو کشت نمی‌شود و برای تأمین مصارف کشور آن را وارد می‌کنند. ایران نیز ازجمله کشورهای واردکننده پودر کاکائو است. این پودر در کشورهای مختلفی مانند هلند، مالزی، ترکیه و… تولید و صادر می‌شود. هرکدام از این کشورها دارای برندهای مختلفی از پودر کاکائو هستند که از کیفیت مختلفی برخوردارند به همین دلیل قیمت پودر کاکائو در بازار متفاوت است و عوامل زیادی در میزان قیمت این محصول تأثیرگذار می‌باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و قلیایی یا فرآوری شده می‌باشند. پودرهای کاکائو روشن همان پودرهای طبیعی هستند که هیچ مواد افزودنی به آن‌ها اضافه نشده و از طعم و بوی تندی برخوردارند. در مقابل پودرهای تیره همان پودر کاکائوهای قلیایی شده هستند درواقع به این پودرها مواد افزودنی اضافه‌شده است؛ بنابراین تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن در طبیعی یا قلیایی بودن آن‌هاست و نوع استفاده این پودرها در شیرینی‌ها و شکلات‌ها باهم متفاوت است. قیمت پودر کاکائو در بازار ثابت نیست و این دو نوع پودر از قیمت‌های مختلفی برخوردارند.

میزان قیمت پودر کاکائو در بازار

قیمت پودر کاکائو در بازار

شرکت‌ها و بازرگانی‌ها برای قیمت پودر کاکائو در بازار دو نوع قیمت را در نظر گرفته‌اند. قیمت بسته‌بندی‌های کوچک و جزئی فروشگاهی بیشتر از قیمت عمده و فله‌ای محصول است. درواقع قیمت فله‌ای پودر کاکائو همان قیمت اصلی محصول است و اگر افراد به‌طور مستقیم و عمده خریدهای خود را از شرکت‌های واردکننده انجام دهند هزینه کمتری پرداخت خواهند کرد و از کیفیت محصول نیز اطمینان می‌یابند. البته باید توجه داشت که میزان قیمت پودرهای کاکائو بستگی به عوامل مختلفی همچون کشور تولیدکننده، میزان کیفیت پودر کاکائو، درصد چربی، مارک و برند و… دارد؛ بنابراین نمی‌توان برای پودرهای کاکائو قیمت ثابتی در نظر گرفت.

خرید پودر کاکائو مرغوب

خرید پودر کاکائو مرغوب

برای خرید پودر کاکائو مرغوب می‌توانید به آدرس اینترنتی و یا کانال تلگرامی بازرگانی سورن مراجعه نمایید. سورن واردکننده و عرضه‌کننده انواع پودرهای کاکائو مرغوب است. تمامی محصولات این برند دارای تأییدیه سلامت می‌باشند و از قیمت مناسبی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با بهترین کیفیت به فروش می‌رساند. برای ثبت سفارش‌های خود با واحد فروش این بازرگانی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین پودر کاکائو

قیمت عمده بهترین پودر کاکائو در تهران | بازرگانی SOREN

  پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که به‌عنوان مواد اولیه شکلات‌سازی مورداستفاده قرار …

Call Now Buttonتماس با ما