شکلات
خانه / تافی / نمایندگی خرید شکلات تافی مگا استار در ایران

نمایندگی خرید شکلات تافی مگا استار در ایران

شکلات تافی مگا استار ، پس از گذشت زمان کمی از تامین در ایران، اکنون به یکی از تافی های بسیار محبوب و خوشنام در ایران تبدیل شده است. شکلات تافی مگا استار بی شک یکی از انگشت شمار تافی های با کیفیت ایرانی است که حساب آن را باید از بقیه جدا کرد.

شکلات تافی مگا استار

مگا استار تافی های خود را زیر نظر شرکت روشن تولید می نماید. شرکت روشن یکی از معتبرترین شکلات سازی های اروپا ست که طی چند سال فعالیت و فروش محصولات خود در ایران، شناخت نسبتا خوبی از محصولات و کارخانه ها و تولیدات ایرانی پیدا کرده است. مگا استار هم با هدف تولید تافی های باکیفیت، تحت نظر روشن و طبق روش این شرکت و با استفاده از محصولات و مواد اولیه با کیفیت شکلات تافی های خود را روانه بازار ها در ایران کرده است.

 شکلات تافی مگا استار

خرید از نمایندگی شکلات تافی مگا استار

با توجه به افزایش تقاضا و محبوبیت خوب شکلات مگا استار ، شاهد درخواست بیشتری از سوی شهرهای مختلف برای تافی شده ایم. بنابراین شرایطی را فراهم کرده ایم تا فروشگاه ها و فروشنده های عمده و پخش بتوانند خرید شکلات مگا استار را به صورت مستقیم در شهر محل فعالیت دریافت نمایند. این کار برای رفاه بیشتر و صرفه جویی در زمان و هزینه همکارانمان در نظر گزفته شده است. برای خرید شکلات تافی مگا استار با واحد فروش و پشتیبانی در تماس باشید.

 شکلات تافی مگا استار

قیمت شکلات تافی مگا استار در ایران

همانطور که گفتیم ، تافی مگا استار یکی از با کیفیت ترین و شاید با کیفیت ترین تافی ایرانی است که از نظر ویژگی ها و طعم و مزه و مغز نرم و خوشمزه آن ، از بسیاری از رقبای خارجی موجود در ایران جلوتر است. با وجود این ویژگی ها و استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ، ارائه قیمت تافی مگا استار د ربازار ایران ، بسیار مناسب و ارزان در نظر گرفته شده است تا رقابت پذیری و شناخت بیشتر شکلات تافی مگا استار را به دنبال داشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شکلات تافی مگا استار و ثبت سفارش از مگا استار با ما در تماس باشید.

 شکلات تافی مگا استار

مدل های مختلف شکلات مگا استار در بازار کدامند؟

شکلات مگا استار ، همانطور که عنوان شد، یکی از با کیفیت ترین و پرطرفدارترین شکلات تافی های موجود در بازار است. یکی از مشخصه های اصلی مگا استار ، تنوع و به روز رسانی خوب این محصول است. فروش  شکلات مگا استار در بازار با تنها دو طعم شروع شد ، اما در حال حاضر طعم های مختلف این تافی در بازار عرضه می شود. انواع شکلات مگا استار و نحوه بسته بندی و کارتن های آنها در مدل های زیر است:

 

  1. تافی مگا استار دارک در بسته های یک کیلوگرمی و عرضه در کارتن های ۵ کیلویی
  2. تافی مگا استار کاراملیدر بسته های یک کیلوگرمی و عرضه در کارتن های ۵ کیلویی
  3. تافی مگا استار نعناییدر بسته های یک کیلوگرمی و عرضه در کارتن های ۵ کیلویی
  4. تافی مگا استار کره ای در بسته های یک کیلوگرمی و عرضه در کارتن های ۵ کیلویی
  5. تافی مگا استار قهوه در بسته های یک کیلوگرمی و عرضه در کارتن های ۵ کیلویی

شکلات تافی مگا استار

روش های فروش شکلات مگا استار در بازار تهران و شهرستان

با توجه به اینکه شکلات مگا استار ، جزو شکلات های بسیار محبوب و شناخته شده است ، لذا برای خرید تافی مگا استار به صورت جزیی می توانید از فروشگاه های سراسر کشور و یا سایت های خرید اینترنتی شکلات مراجعه کرد که البته قیمت جزیی مگا استار نسبت دبه فروش عمده آن گران تر می باشد. اما برای فروش شکلات مگا استار به صورت عمده و برای خریداران و فروشگاه های شکلات و تافی ، امکان خرید هم از طریق سایت و هم ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی امکان پذیر است. برای خرید و فروش عمده شکلات تافی مگا استار با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

کارخانه شکلات تافی ارزان

کارخانه شکلات تافی ارزان | ,ویژه صادرات | Soren

تافی یکی از شیرینی‌های کاراملی نرم محسوب می‌شود که دارای طعم و مزه‌های مختلفی است. …

Call Now Buttonتماس با ما