شکلات
خانه / پودر کاکائو / مرکز فروش بهترین پودر کاکائو مارک خوب | بازرگانی سورن

مرکز فروش بهترین پودر کاکائو مارک خوب | بازرگانی سورن

پودر کاکائو مارک خوب ، می تواند نقش تعیین کننده و مهمی را در تولید محصولات باکیفیت و خوشمزه ایفا نماید. صنایع تولیدی اصلی که نیازمند پودر کاکائو خوب و با کیفیت برای تولیدات خود می باشند شامل کارخانجات و تولیدی های کیک ، شیرینی ، شکلات ، بیسکوییت ، بستنی ، ماکارونی و غیره هستند. با توجه به اهمیت کیفیت در تولیدات نهایی یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان خرید پودر کاکائو مارک خوب است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

پودر کاکائو مارک خوب

مرکز خرید پودر کاکائو مارک خوب | بازرگانی سورن

برای خرید پودرپودر کاکائو مارک خوب باید توجه داشت که دقیقا چه انتظاراتی از پودر کاکائو و موارد مصرف آن وجود دارد. پودر کاکائو در دو حالت خالص و طبیعی و دیگر آلکایزر و قلیایی تولید و عرضه می شوند. میزان قلیایی شدن پودر کاکائو که البته باید طبق استاندارد های وزارت بهداشت باشد و نمونه های آنالیز آن در اختیار باشد باعث ایجاد خواص خیلی خوبی در محصول نهایی می شود. پودر کاکائو قلیایی شده دارای رنگ تیره تر و طعم بیشتری است که باعث رنگدهی بیشتری به محصول نهایی می شود.

پودر کاکائو مارک خوب

بهترین مارک پودر کاکائو خارجی چیست؟

با توجه به مصرف بالا و تقاضای زیاد برای پودر کاکائو در بازار صنایع غذایی ، پودر کاکائوهای مختلفی از ایران و سایر کشورهای دنیا وارد و عرضه شده است. اما بهترین مارک پودر کاکائو خارجی در ایران کدام است؟

برای پاسخ به  این سوال باید اعتبار و شهرت برند و سابقه مصرف در کشورهای مختلف را بررسی کرد که نیازمند اطلاعات و داشتن سوابق است. با توجه به درخواست های مکرر مشتریان ما که نیازمند اطلاعات در این زمینه هستند، مجموعه بازرگانی سورن با سوابق در این زمینه اطلاعات و شرایط ثبت سفارش و خرید را در ادامه توضیح می نماید:

  • پودر کاکائو کارگیل هلند 

یکی از معروف ها و مرغوب ترین ها در بازرا پودر کاکائو کارگیل هلند است. برند پودر کاکائو هلندی کارگیل نه تنها در ایران ، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر در دنیا فعالیت زیادی داشته و رضایت مشتریان خود را به همراه داشته است. البته در خصوص پودر کاکائو کارگیل باید دانست که با توجه به برخی موانع در واردات ، کمی قیمت آن در بازار بالا است.

پودر کاکائو مارک خوب

  • پودر کاکائو بسنروپ هلند

یکی دیگر از معروف های بازار پودر کاکائو بنسروپ هلند است. https://chocolatiran.ir/buy-netherland-cacao-powder/فروش پودر کاکائو بنسروپ به صورت مستقیم و بی واسطه در قیمت نهایی و هزینه های تمام شده تاثیر گذار و باعث کم تر شدن هزینه ها می شود. در این خصوص نیز باید دانست که پودر کاکائو بنسروپ در بازار نسبتا قیمت بالاتری دارد.

پودر کاکائو مارک خوب

  • پودر کاکائو لوکس فاین آلمان

از برندهای بسیار معتبر اروپایی در پودر کاکائو می باشد. پودر کاکائو لوکس فاین آلمان جزو باکیفیت ها و مرغوب های دنبای پودر کاکائو است. در خصوص این برند نکته بسیار خوبی که وجود دارد این است که با توجه به مرکز پخش خاورمیانه این محصول در دبی و ارتباط مستقیم ما ، فروش پودر کاکائو لوکس فاین در ایران با قیمت های بسیار خوبی ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پودر کاکائو خارجی مارک خوب با ما در تماس باشید.

پودر کاکائو مارک خوب

قیمت جهانی پودر کاکائو چقدر است؟

پودر کاکائو از جمله محصولاتی است که قیمت آن بسیار وابسته به ارز و نوسانات است. پودر کاکائو محصول آسیاب و خمیر دانه های کاکائو است. دانه های کاکائو هم محصول میوه زرد رنگ درخت کاکائو هستند. درخت کاکائو هم در نواحی آفریقا و بعضی کشورهای آمریکایی می روید. با توجه به این توضیحات قیمت جهانی پودر کاکائو  بستگی به کشت و کار این مناطق و قیمت های ارائه شده آن ها دارد. در ایران نیز قیمت عمده پودر کاکائو  با قیمت وارداتی ارز محاسبه و ارائه میشود. برای اطلاع از آخرین قیمت ها با واحد فروش در تماس باشید.

پودر کاکائو مارک خوب

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین پودر کاکائو

قیمت بهترین پودر کاکائو ارزان خارجی در ایران | Rocher | Indonesia

برای خیلی از تولیدی ها و کارخانه ها برندشان که نتیجه کیفیت محصول آنهاست در …

Call Now Buttonتماس با ما