مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

پودر کاکائو قلیایی شده تیره با درصد PH 5- 7% | چربی ۱۰-۱۲

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تفاوت های میان پودر کاکائو قلیایی شده تیره با طبیعیقیمت انواع پودر کاکائو در بازرگانی سورنخرید آنلاین پودر کاکائو هلندی آلکالایزر
پودر کاکائو قلیایی شده تیره

پودر کاکائو قلیایی شده تیره

پودر کاکائو قلیایی شده تیره یکی از انواع پودر کاکائو است. در واقع، پودر کاکائو با کمک آسیاب از دانه کاکائو حاصل می گردد و در دو مدل متفاوت ساخته می شود که این مدل ها عبارتند از پودر کاکائو قلیایی و پودر کاکائو طبیعی. پودر کاکائو قلیایی از مرغوبیت بهتری برخوردار است و از نظر رنگ دهی نیز دارای طیف رنگی تیره تری است. در مقابل، پودر کاکائو طبیعی دارای رنگ روشنی است و به نسبت نوع قلیایی شده، مصارف کمتری دارد.

 

این دو مدل پودر کاکائو تفاوت های دیگری نیز با یکدیگر دارند که در ادامه به آنها اشاره نموده ایم. ضمن اینکه، اطلاعات دیگری در مورد پودر کاکائو قلیایی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

تفاوت های میان پودر کاکائو قلیایی شده تیره با طبیعی

تفاوت های میان پودر کاکائو قلیایی شده تیره با طبیعی

اکنون به تفاوت های میان پودر کاکائو قلیایی شده تیره با طبیعی می پردازیم. پودر کاکائو قلیایی که به آلکالاینز نیز معروف است طعم فوق العاده لذیذی به انواع کیک، انواع شکلات و … می بخشد و عطر مطلوبی نیز دارد اما پودر کاکائو طبیعی، طعم تندی به آنها می بخشد به همین خاطر آن را در هر محصولی نمی توان به کار برد.

بنابراین این تندی زیادی که در پودر کاکائو طبیعی وجود دارد منجر به این شده است که بیشتر مشاغل صنایع غذایی تمایل به سفارش پودر کاکائو مدل آلکالاینز داشته باشند. در پودر کاکائو نچرال، ماده خاصی افزوده نمی شود و به عبارتی این مدل تنها پودر شده کلوخ کاکائو می باشد ولی پودر کاکائو قلیایی که به نام های دیگری نظیر پودر کاکائو هلندی، تیره، دارک و آلکالاینز معروف است به آن کربنات پتاسیم اضافه می شود تا مقدار PH آن بیشتر شود. در ایران، این مدل پودر کاکائو طرفداران بیشتری دارد.

قیمت انواع پودر کاکائو در بازرگانی سورن

قیمت انواع پودر کاکائو در بازرگانی سورن

قیمت انواع پودر کاکائو در بازرگانی سورن بعد از اعلام برند و مدل درخواستی خریدار اعلام می گردد. در مجموعه ما، برندهای گوناگونی عرضه می شوند که هر کدام از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. از پودرهای کاکائویی که به داخل ایران انتقال داده ایم می توان به کارگیل هلند، اپرا فرانسه، آلتین مارکا ترکیه و … اشاره کرد.

 

خرید آنلاین پودر کاکائو هلندی آلکالایزر

خرید آنلاین پودر کاکائو هلندی آلکالاینز

برای خرید آنلاین پودر کاکائو هلندی آلکالاینز بایستی در این وب سایت، سفارش خود را ثبت نمایید تا به قسمت سفارشات مرکز رفته و در سریع ترین زمان به آن رسیدگی شود. ضمن اینکه از طریق تماس نیز امکان دریافت سفارش و تکمیل مراحل آن وجود دارد.

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت