مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

قیمت فروش پودر کاکائو ۲۵ کیلویی (ویژه)| مرکز اصلی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت پودر کاکائو کیلویی پروجزییات کاربری پودر کاکائوقیمت فروش پودر کاکائوآشنایی صنعت تولید کاکائو در کشورهای مادر خواص انواع پودر کاکائو 
قیمت فروش پودر کاکائو

وودیدی ۲٫۵$ تا ۳٫۵$ دلار (تبدیل به تومان) قیمت فروش پودر کاکائو ۲۵ کیلویی اصلی هلندی و ترک بی واسطه که کارخانجات و لوازم قنادی ها مصرف می کنند.

پودر کاکائو ارگانیک وارداتی به صورت طبیعی و به شکل قلیایی برای اطمینان تحت رعایت و آخرین استانداردهای ایمنی مواد غذایی بین المللی تهیه می شود. پودر کاکائو از میوه کاکائو با حذف دانه های کاکائو به دست می آید. دانه ها تخمیر، خشک و  برشته می شوند و به شکل نوک در می آید. سپس کره کاکائو را با فشار دادن آنها به شکل خمیری به نام مایع شکلات که از نوک آن ها استخراج می کنند. در انتها، آن را خشک نموده و به پودر کاکائو تبدیل می نماییم. پودر کاکائو آلی قلیایی شده (آلکالایز شده) تحت یک فرآیند اضافیتر قرار می گیرد که در آن در محلول کربنات پتاسیم رقیق می شود تا اسیدیته آن خنثی و حلالیت آن افزایش یابد. قیمت فروش پودر کاکائو ۲۵ کیلویی اصلی هلندی و ترک که به صورت عمده از طریق کارخانجات و لوازم قنادی ها خرید و مصرف می شود، بدلیل سفارش گذاری بدون واسطه همواره برای مصرف کنندگان ارزان تهیه می شود.

قیمت فذوش پودر کاکائو

 

قیمت پودر کاکائو کیلویی پرو

شرکت سورن که وارد کننده پودر کاکائو است  با توجه به شناخت بازار ایران اقدام به سفارش گذاری براساس درخواست های مشتری نموده است، که شرح آن جهت دستیابی به اطلاعات فرایند تولید پودر کاکائو درجه اول در ادامه داده شده است.  نوک کاکائو یا دانه های کاکائو (که معمولاً از کشور پرو خرید می شود) در دمای بسیار پایین (۸۰- درجه سانتیگراد) پس از آسیاب برودتی بدست می آید. این محصول که به کاکائو تشریفاتی معروف می باشد به سرعت در حال محبوبیت در بازارهای اروپا و آمریکا  است. در طول سال گذشته، افزایش فروش پودر کاکائو ارگانیک را بیش از ۵۰۰ درصد به صورت سالانه در کشورهای یاد شده حفظ شده است. بدین دلیل شرکت ما تصمیم به واردات این محصول نموده است که دلیل اصلی و  احتمالی آن، این  است که دانه‌های کاکائو کامل آسیاب شده یا نوک کاکائو را به عنوان پودر قهوه‌ای روشن پرچرب ارائه می‌دهد.

جزییات کاربری پودر کاکائو

کاکائو تشریفاتی ما به شکل پودر (ترجیح می دهیم از اصطلاح “کاکائو” به جای “کاکائو” استفاده کنیم)، مواد مغذی درشت و ریز مغذی ارزشمند و همچنین طعم و عطر اصلی را حفظ می کند. در تولید فقط از نوک یا دانه های دارای مواد ارگانیک استفاده می شود که در پرو، اکوادور، نیکاراگوئه و جمهوری دومینیکن رشد می کند. در فرآوری بیشتر پودرهای کاکائو، کاکائو تشریفاتی خام را نیز به شکل جامد بلوک یا برش شکلات بدست می آید.

این محصولات را در کیسه های ۲۵ کیلویی ویژه با مقاوت بالا بسته بندی می کنیم. با این حال، ما همچنین می توانیم پودر کاکائو را به صورت عمده یا تحت “برچسب خصوصی” ارائه دهیم. ذکر این نکته حهت آگاهی به مشتریان و تاجران محترم که اقدام به خرید و فروش پودر کاکائو می نمایند، این است در افراد سودحویی در این تجارت متأسفانه حضور دارند که کالای تقلبی بفروش می رسانند، که تمایز آن از جنس اصلی بسیار سخت می باشد. واحد فروش شرکت ما آمادگی هرگونه مشاوره جهت اطلاع رسانی و  آموزش در این خصوص را به صورت شبانه روز و آنلاین را دارد. لیست قیمت پودر کاکائو کیلویی و کیسه ای روزانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در جدول زیر اطلاعات کاملی از نحوه بسته بندی/تاریخ/قیمت پودر کاکائو ارایه شده است.

آیتم مشخصات
بسته بندی کیسه ۲۵ کیلویی/ پالت ۱۰۰۰ کیلوگرمی
کشور سازنده هلند –  ترکیه
تاریخ اعتبار محصول ۲۴ ماه از تاریخ تولید
شرایط نگهداری در شرایط دمای محیط بدور از رطوبت
کاربرد صنایع شیرینی- شکلات-بیسکوییت-دارویی
حداقل مقدار قابل سفارش (MOQ) ۲۵ کیلوگرم
اطلاعات بیشتر طبق آنالیز سازنده
قیمت عمده ۲٫۵ تا ۳٫۵ دلار در مبدا – ریالی (تماس) 

قیمت فروش پودر کاکائو

آشنایی صنعت تولید کاکائو در کشورهای مادر

شرکت ما با توجه تجربه بدست آمده در این سالیان در صنعت پودر کاکائو و تجارت آن در بازار ایران، وظیفه خود می داند که خریداران محترم و تمام ایرانیان که محصول پودر کاکائو استفاده می نمایند نسبت به نحوه استخراج آن در کشورهای مادر آشنا کند لذا در جداول زیر به صورت خلاصه از کشورهایی که درخت کاکائو در آنها می روید، اطلاعاتی مشاهده میشود، جالب است بدانید این تفاوت ها در قیمت خرید و فروش عمده پودر کاکائو بسیار تأثیر گذار است. جدول دوم جهت دستیابی شما به اطلاعات کاکائو کشور پرو است دارای خواص منحصر بفردی در کاکائو در بین سایر کشورها می باشد.

 

پرو

 

اکوادور

 

نیکاراگوئه

 

دامینیکن

فرایند کاکائو درست شده این کشور از نوک دانه های کاکائو است، پودر کاکائو بدست آمده از این روش شامال ۵۲ درصد دانه کاکائو طبیعی است. این مقدار از خلوص که بالاترین خلوص در دنیا است از میوه درخت CRIOLLO حاصل می شود.جالب است بدانید، با توحه به کمیابی پودر کاکائو بدست آمده از این محصول کمتر از یک درصد از پودر کاکائو جهان را تشکیل میدهد. این محصول در میان سایر محصولات قمیت فروش پودر کاکائو بالاتری دارد. پودر کاکائو کشور اکوادور که شامل تنوع  NACIONAL و  COLECCION می باشد دارای طعم بسیار قوی شکلات بر پایه دانه کاکائو با درصد مشخصی از قلیایی است. در صنعت بازرگانی پودر کاکائو همواره درخواست خرید آن به صورت روزانه در حال انجام است. دانه های میوه TRINITARIO که در چنئین منطقه نیکاراگوئه رشد میکنند، پودر کاکائویی بر پایه متوسط- قوی تولید میکنند. این محصول در دنیا به دلیل خاص بودن دارای طرفداران زیادی است و به صورت ویژه در آمریکای مرکزی است. کاکائو ارگانیک به دو نوع تقسیم می شود: الف) سانچز (تخمیر نشده) که ۷۰ درصد کاکائو صادراتی دومینیکن را تشکیل می دهد و در بازارآمریکا خرید و فروش می شود و نوع هیسپانیولا (تخمیر شده) با تقاضای بالا در  بازار اروپا.جمهوری دومینیکن در گروه منتخب ۱۵ کشوری قرار دارد که به عنوان تولید کننده کاکائو لذیذ شناخته می شود.

 

 خواص انواع پودر کاکائو 

اطلاعات تغذیه
سایر کشورها کشور پرو خواص پودر کاکائو
۲۲۳۱ ۲۴۱۶ ENERGY(KJ)
۵۴۲ ۵۸۶ ENERGY(KCAL)
۴۳ ۵۲ FAT
۲۹ ۳۰ OF WITCH SATURATE(g)
۴٫۷ ۶ Carbohydrate(g)
۱٫۲ ۱٫۵ Of witch suggers(g)
۲۷ ۲۳ Fiber(g)
۱۳ ۱۳ Protein(g)
۰ ۰٫۲ Salt

مراکز اصلی فروش پودر کاکائو کیسه ای ۲۵ کیلویی پلمپ در تهران از طریق نگهداری و عرضه مستقیم از انبارهای شورآباد با تمامی کارخانجات – قنادی های سراسر کشور در ارتباط هستند. جهت دریافت قیمت ریالی وارداتی درب انبار بصورت بی واسطه پودر کاکائو از شرکت سورن، با واحد فروش تماس بگیرید.

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت