مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

قیمت کاکائو تخته ای فله | فروش شکلات تخته ای ۱۲ کیلویی از کارخانه

آنچه در این مقاله میخوانیم...

پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فلهطعم های کاکائوها تخته ای تولید کارخانه آنیهکاکائو تخته ای کاپوچینوکاکائو تخته ای سفیدکاکائو تخته ای آلبالوکاکائو تخته ای پرتقالکاکائو تخته ای لیموکاکائو تخته ای تلخکاکائو تخته ای توت فرنگیکاکائو تخته ای نعناع و ...تولید شکلات تخته ای با مواد اولیه مرغوبمصارف شکلات تخته ای در صنایع غذاییفروش فله ای کاکائو تخته ای با متریال درجه یکارسال انواع شکلات تخته ای به سراسر ایران
پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله

تعیین قیمت کاکائو تخته ای فله کارخانه آنیه با در نظر گرفتن چند موضوع مشخص می شود. کاکائوهای تخته ای، در وزن، ابعاد و همینطور طعم های گوناگون تولید می شوند. از این کاکائوها در ساخت برخی از شکلات ها و شیرینی ها استفاده می شود و در کل، این قنادی ها و کارگاه ها هستند که از خریداران فله ای آن به حساب می آیند. اگر شما نیز از اصناف قنادی و کارگاه های تولیدی هستید و به دنبال کاکائو تخته ای مرغوب می گردید پیشنهاد می کنم، این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. با ما همراه باشید تا هر چه بهتر با کاکائو تخته ای تولید داخل آشنا شوید.

پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله

پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله

از پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله می توان به طعم و وزن آن اشاره کرد. کاکائوهای تخته ای که در تصویر نیز قابل مشاهده هستند در ابعاد و وزن های گوناگونی تولید می شوند و در طعم نیز تنوع زیادی دارند. قیمت هر طعم و هر وزن آن، متفاوت بوده و بر اساس متریال به کار رفته در کاکائو محاسبه می شود. در ادامه به انواع طعم های آن اشاره نموده ایم. به عبارتی، می توان گفت که این نحوه و سبک تولید است که قیمت کاکائو تخته ای فله را تعیین می کند.

طعم های کاکائوها تخته ای تولید کارخانه آنیه

انواع طعم های کاکائوهای تخته ای تولید ایران

در زیر طعم های کاکائوهای تخته ای تولید کارخانه آنیه را شرح داده ایم:

  • کاکائو تخته ای کاپوچینو

  • کاکائو تخته ای سفید

  • کاکائو تخته ای آلبالو

  • کاکائو تخته ای پرتقال

  • کاکائو تخته ای لیمو

  • کاکائو تخته ای تلخ

  • کاکائو تخته ای توت فرنگی

  • کاکائو تخته ای نعناع و …

تولید شکلات تخته ای با مواد اولیه مرغوب

تولید شکلات تخته ای با مواد اولیه مرغوب

تولید شکلات تخته ای با مواد اولیه مرغوب اهمیت زیادی دارد. در واقع، این مواد اولیه هستند که طعم و کیفیت نهایی شکلات تخته ای را تعیین می کنند؛ به همین خاطر بسیار مهم است که مواد اولیه آن‌ها از بین بهترین ها انتخاب شود. در کارخانه سعی شده است، شکلات های تخته ای فارغ از هر طعمی با مواد اولیه مرغوب تولید شوند تا سطح کیفی آن‌ها به سطح مورد انتظار مصرف کنندگان برسد.

ضمن اینکه، محصولات با استفاده از تجهیزات روز و ماشین آلات پیشرفته تولید می شوند که این موضوع بر سرعت تولید افزوده و ظرفیت تولید مجموعه را به صورت چشمگیری افزایش داده است. بنابراین تنها با بهره گیری از امکانات روز و تهیه مواد اولیه مورد نیاز می‌ توان نیاز کشور به محصولات خوراکی را تامین کرد.

مصارف شکلات تخته ای در صنایع غذایی

مصارف شکلات تخته ای در صنایع غذایی

متنوع بودن مصارف شکلات تخته ای در صنایع غذایی باعث افزایش خرید و فروش آن شده است. شکلات تخته ای در بین تولیدکنندگان این صنعت بسیار محبوب است و افراد با بهره گیری از شکلات تخته ای اقدام به تولید چند محصول کاربردی می کنند. برای مثال، شکلات تخته ای را ذوب کرده و از آن یک سس شکلاتی لذیذ به دست می آورند.

این سس به عنوان ماده تزییناتی بر روی سطح کیک ها و شیرینی ها قرار گرفته و طعم آن‌ها را نیز یک طعم دوست داشتنی تبدیل می‌کند. همچنین شکلات تخته ای را می‌ توان به قطعات کوچک و بزرگ تبدیل کرد و این قطعات را جهت زیباتر شدن محصولات قنادی بر روی سطح آن‌ها قرار داد. به این ترتیب، نحوه استفاده از شکلات تخته ای به نظر و سلیقه تولیدکننده بستگی دارد؛ اما به طور کلی، می توان گفت که این شکلات یکی از پر استفاده ترین شکلات های تولید شده تا به امروز است.

فروش فله ای کاکائو تخته ای با متریال درجه یک

فروش فله ای کاکائو تخته ای با متریال درجه یک

فروش فله ای کاکائو تخته ای با متریال درجه یک تحت بهترین شرایط در کارخانه سورن فراهم شده است. کاکائوهای تخته ای مصارف بسیاری در قنادی ها و مراکز مشابه آن، نظیر کارگاه ها و کارخانه های تولیدی دارند. این مراکز، روزانه شکلات ها و شیرینی های بسیاری را برای عرضه تولید می کنند به همین خاطر مواد اولیه آنها نظیر کاکائو تخته ای را فله ای و در وزن بالا خریداری می نمایند تا همیشه به آن دسترسی داشته باشند و انبارهای شان خالی نماند.

در مجموعه ما، محصولات بسیاری در حوزه شکلات سازی، شیرینی پزی و … به فروش می رود که کاکائوهای تخته ای یکی از این محصولات هستند. بسیاری از این مراکز نام برده شده، از کاکائو تخته ای برای نماسازی و یا ذوب کردن آن و به کار بردن اش در کیک و شیرینی و همچنین در تولید شکلات ها بهره می برند.

این نحوه به کار بردن کاکائو تخته ای نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای اروپایی نیز بسیار محبوب است و در تولیدات خود نیز از همین محصول کمک می گیرند. قیمت کاکائو تخته ای فله نیز برای تولیدکننده مقرون به صرفه است به همین خاطر به اولویت بسیاری از تولیدکنندگان تبدیل شده است و شاهد استفاده گسترده از آن در واحدهای تولیدی مختلف هستیم.

ارسال انواع شکلات تخته ای به سراسر ایران

ارسال انواع شکلات تخته ای به سراسر ایران

ارسال انواع شکلات تخته ای به سراسر ایران یکی از اقداماتی است که جهت تامین بازار کشور لازم است انجام شد. همانطور که می دانید، واحدهای تولیدی زیادی در سراسر کشور فعالیت می کنند و هم اکنون بیش از هزاران مرکز تولیدی در حال تولید و عرضه محصولات متنوع در داخل هستند. این مراکز برای تولید محصولات خود به مواد اولیه ای همچون شکلات تخته ای نیاز دارند که ما این محصول را با تضمین کیفیت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

 

ضمن اینکه، شکلات تخته ای در دو مدل معمولی و CBS عرضه می‌ شود که مدل معمولی آن همان مدل رایج شکلات تخته ای است که بیشتر کاربران به آن شناخت دارند؛ اما مدل کاکائو تخته ای سی بی اس، تفاوت هایی با مدل معمولی دارد از جمله اینکه، نقطه ذوب آن بالا بوده و مقاومت عالی در برابر حرارت دارد. این ویژگی شکلات تخته ای سی بی اس باعث علاقه تولیدکنندگان به استفاده از آن در محصولاتشان شده است.

برای نمونه، تولیدکنندگان بستنی، شکلات تخته ای cbs را ذوب کرده و آن را بر روی سطح تولیدات خود قرار می دهند و از آنجایی که، این مدل شکلات بسیار دیر ذوب می شود کیفیت کار آن‌ها نیز افزایش می یابد. بنابراین هنگام سفارش شکلات تخته ای به این موضوع توجه داشته باشید که می خواهید شکلات تخته ای شما از نوع ساده و معمولی باشد یا از نوع سی بی اس.

قیمت کاکائو تخته ای فله

مشاوره و فروش

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت