مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

نمایندگی گوارگام عبدالقادر ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰ viscosity + قیمت

آنچه در این مقاله میخوانیم...

گوارگام در صنایع غذاییموارد استفاده گوارگامبهترین برند گوارگامنمایندگی گوارگام عبدالقادر در ایران Abdul kader Guar Gumخرید گوارگام هند با قیمت مناسب 6000 تا 7500فروش آنلاین بهترین گوارگام وارداتیقیمت گوارگام عبدالقادرثعلب گوارگام 25 کیلویی چیست؟
نمایندگی گوارگام عبدالقادر

بازرگانی سورن، نمایندگی گوارگام عبدالقادر در تهران است و همینطور یکی از مراکز پخش انواع مواد اولیه در کشور می باشد. قیمت گوارگام عبدالقادر با در نظر گرفتن این محاسبات در انبارهای شور آباد حدود ۲$ عرضه می شود.این پودر سفید رنگ دارای ویسکوزیته  ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰ viscosity است و از غلیظ کننده های اصلی صنعت مواد غذایی محسوب می شود.

گوارگام در صنایع غذایی

گوارگام در صنایع غذایی به عنوان مواد اولیه در صنعت های مختلفی استفاده می شود. از گوارگام به عنوان تغلیظ کننده یا همان غلظت دهنده در کاربردهای مواد غذایی استفاده می شود. بنابراین چگالی یا ویسکوزیته خود گوارگام نقش مهمی در این موضوع دارد. گوارگام عبدالقادر دارای viscosity ویسکوزیته ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ است که رنج استانداردی برای ای محصول به شمار میرود.

گوارگام در صنایع مهمی در ایران استفاده می شود، که پر کاربرد ترین آنها را میتوان موارد زیر عنوان کرد:

موارد استفاده گوارگام

  1. کارخانه های تولیدی انواع سس
  2. کارخانه های تولیدی شکلات
  3. کارخانه های تولیدی کیک و بیسکوییت
  4. کارخانه های تولیدی بستنی سازی
  5. بستنی فروشی ها
  6. ابمیوه فروشی

 

نمایندگی گوارگام عبدالقادر
گوارگام عبدالقادر

بهترین برند گوارگام

بهترین برند گوارگام در ایران چیست؟ آیا گوارگام ایرانی هم داریم؟

برند عبدالقادر متعلق به کشور هند است و نام آن نیز به شخصی تعلق دارد که در سال های بسیار دور از تولید کنندگان گوارگام در هند بوده است و به این ترتیب برند عبدالقادر در طی این سال ها موفق شده است شهرت بسیار زیادی در جهان به دست آورد.

جالب است بدانید که تقریبا ۸۰ درصد از گوارگام عرضه شده در بازار جهانی به کشور هند تعلق دارد که این موضوع نشان دهنده کیفیت برتر گوارگام تولید هند است.

بهترین برند گوارگام در بازار ایران مربوط به دو تولیدکننده هندی است

۱- گوارگام عبدالقادر abdelkader

گوارگام بیکول bicol

گوارگام guar gum که یک غلظت دهنده و تثبیت کننده درجه یک صنایع غذایی است در وزن های بالا داد و ستد می شود و حجم تقاضا برای سفارش این محصول بسیار بالا است. همچنین گوارگام در امر ویسکوزیته نیز عملکرد درخشانی داشته و مورد تایید تولید کنندگان بیشماری قرار گرفته است. در ادامه برای آشنایی بیشتر همراهان گرامی خصوصیات Abdul Kader guargum را بیشتر حضورتان معرفی می کنیم. با ما همراه باشید:

نمایندگی گوارگام عبدالقادر در ایران Abdul kader Guar Gum

نمایندگی گوارگام عبدالقادر در ایران Abdul kader Guar Gum

خرید از نمایندگی گوارگام عبدالقادر در ایران Abdul kader Guar Gum به کاهش قیمت قابل توجه این محصول ختم می شود چرا که نمایندگی ها، محصول را در تناژهای بالا به فروش می رسانند و از نظر حجم عرضه محدودیتی ندارند. این توزیع نامحدود و گسترده که با تضمین اصالت نیز همراه خواهد بود با بهترین قیمت ممکن صورت می گیرد که این قیمت ها به سود تولیدی ها می باشد و کاملا مقرون به صرفه است.

در رابطه با ویسکوزیته این محصول نیز چند نکته وجود دارد. نخست اینکه، ویسکوزیته گوارگام عبدالقادر میان ۶۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰ بوده که یک درصد استاندارد و درجه یک است و اینکه بسیار عالی با سایر مواد اولیه ترکیب می شود و در نهایت کیفیت محصولات غذایی را بهبود می بخشد.

ویسکوزیته چیست: منظور از ویسکوزیته که عدد آن در جدول پایین امده است میزان مقاومت در برابر جاری شدن است. هر چه عدد ویسکوزیته بالاتر باشد محصول مقاومت بیشتری در برابر جاری شدن از خودش نشان میدهد. اینجاست که مفهوم استفاده از گوارگام را در صنایع نظیر بستنی و سس متوجه می شویم. شما اگر در ذهنتان میزان مقاومت سس در برابر جاری شدن را با آب مقایسه کنید، به این ماده و کاربرد آن آشنایی بیشتری پیدا میکنید.

نام محصول برند کشور اصلی تولید کننده ویسکوزیته نوع بسته بندی قیمت اصلی وارداتی قیمت عمده
گوارگام عبدالقادر هندوستان ۶۰۰۰ – ۷۵۰۰ کیسه ۲۵ کیلویی ۲$ تماس بگیرید

خرید گوارگام هند با قیمت مناسب ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰

خرید گوارگام هند با قیمت مناسب

بیشترین حجم خرید گوارگام هند با قیمت مناسب در گریدهای ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰ توسط تولید کنندگان صنایع مختلف صورت می گیرد. پودر گوارگام که از مواد اولیه گیاهی کوهی به شمار می آید در چندین صنعت کارآیی داشته و همواره از مواد پایه ای محبوب به شمار می آید. بیشترین صنایعی که از این محصول استفاده می کنند صنایع شکلات شیرینی ، بستنی و کارخانه های تولید سس هستند.

در هنگام خرید دقت داشته باشید که گوارگام نیز مانند اکثر مواد اولیه دارای مدل های مختلفی است و آنها از نظر میزان غلظت بخشی با یکدیگر تفاوت دارند و اینکه درصد ویسکوزیته آنها با یکدیگر فرق دارد. همانطور که بالاتر توضیح داده شد، میزان ویسکوزیته تاثیر مستقیمی بر چگالی و گرانروی محصول ایجاد می نماید که در هنگام خرید و استفاده از محصول به عنوان مواد اولیه باید به این نکته توجه ویژه داشت.

 

گوارگام عبدالقادر یکی از گوارگام های استاندارد بازار است که از منظر غلظت بخشی عملکرد طبیعی و کاملا معتدلی داشته و از پیشنهادهای ویژه ما به تولید کنندگان محترم می باشد. این پودر در بسته های ۲۵ کیلوگرمی بسته بندی، در پالت های ۱۰۰۰ کیلوگرمی وارد و سپس در کل کشور عرضه می شود.

فروش آنلاین بهترین گوارگام وارداتی

فروش آنلاین بهترین گوارگام وارداتی

فروش آنلاین بهترین گوارگام وارداتی از طریق این سایت برقرار می باشد. یکی از گوارگام های برتر، گوارگام عبدالقادر است که هم کیفیت بالایی دارد و هم از قدیمی ترین گوارگام های جهان می باشد. نمایندگی گوارگام عبدالقادر این محصول را مستقیم و بی واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

این محصول از سال ۱۸۶۹ تا به امروز توزیع شده و در طی این سال ها با حفظ کیفیت خود از رقبایش پیشی گرفته است. جهت خرید گوارگام عبدالقادر با ویسکوزیته ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ کافی است با واحد فروش تماس حاصل نمایید و یا فرم مندرج در زیر را به طور دقیق تکمیل کنید تا مراحل ثبت سفارش و ارسال آن توسط کادر ما به جریان افتد.

قیمت گوارگام عبدالقادر

قیمت گوارگام عبدالقادر تابع چه عواملی است؟

گوارگام ها در هنگام تولید و عرضه دارای مشخصات و برگه آنالیز هستند. این برگه حاوی اطلاعات کامل و دقیقی از تاریخ تولید، میزان مواد اولیه مصرفی و درصدآنها به صورت مستقیم است. این مواد و میزان آنها در قیمت گوارگام تاثیرگذارند. همچنین کشور سازنده محصول، محاسبات حمل و نقل و تاثیرات نواسنات ارزی بر این قیمت ها تاثیر گزارند. قیمت گوارگام عبدالقادر با در نظر گرفتن این محاسبات در انبارهای شور آباد حدود ۲$ عرضه می شود. البته قیمت ریالی بی واسطه و مستقیم را میتوانید از نمایندگی گوارگام عبدالقادر با تماس با واحد فروش دریافت نمایید.

ثعلب گوارگام ۲۵ کیلویی چیست؟

در صنعت خیلی ها از گوارگام به عنوان ثعلب گوارگام و گاها ثعلب نام میبرند. باید بدانید که این یک اشتباه معمول و رایج است. با اینکه کاربردهای گوارگام و ثعلب شبیه هم است. هر دو پودری هستند و هر دو در کیسه های ۲۵ کیلویی تولید و عرضه می شوند. همچنین هردوی گوارگام و ثعلب نقش غلظت دهنده دارند. ولی ماهیتا این ماده ها با هم تفاوت دارند. جالب است بدانید پودر ثعلب خوارکی در ایران نمونه هندی ندارد و از چین و دانمارک وارد می شود. این در حالی است که گوارگام در ایران عمدتا از هند وارد می شود. همچنین در جریان باشید که تولید گوارگام در ایران امکان پذیر نیست.

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت