مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

مرکز فروش و قیمت سی ام سی ثعلب | کاربرد CMC

آنچه در این مقاله میخوانیم...

بهترین قیمت ثعلب در تهرانتفاوت پودر ثعلب گیاهی و غیرگیاهیخرید ثعلب بستنی درجه یک از مرکز فروشمرکز فروش پودر ثعلب اصل چینیمرکز فروش پودر ثعلب اصل ژاپنیکابربردهای سی ام سی ثعلب در صنایع خوراکی    در نوشیدنی:    در بستنی:    در تولید محصولات آرد منجمد:    در نانوایی:    در نودل فوری    در فست فود خمیری:    در چاشنی ها:مشخصات سی ام سی ثعلب
قیمت ثعلب در تهران

قیمت سی ام سی ۳٫۵ تا ۴ $ (تبدیل ریال) ، فروش عمده ثعلب، قیمت ثعلب بستنی ، کاربرد ثعلب ۲۵ کیلویی

قیمت ثعلب در تهران به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. وزن درخواستی برای خرید پودر ثعلب و همچنین برند و مدل آن از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ثعلب هستند. این محصول، پودری است که از گیاه ثعلب به دست می آید. این گیاه را که خوشه ای بوده و رنگ آن سفید و بنفش است، برداشت می کنند و آن را خشک کرده و سپس پودر می کنند. پودری که به دست می آید را به نام همین گیاه می نامند و البته از آن با نام آرد ثعلب نیز یاد می کنند.

ودر ثعلب در صنعت بستنی سازی کاربرد مهمی دارد و از آن برای ایجاد کش و استحکام بیشتر در بافت بستنی هایی همچون بستنی سنتی، وانیلی و … بهره می گیرند.

بنابراین پودر ثعلب ماده اولیه ای است که توسط تولیدکنندگان بستنی در کشور خریداری می شود. تولید کنندگان به دلیل تولید بستنی در حجم بالا به مواد اولیه نظیر ثعلب نیاز دارند و در راستا تامین این محصول، آن را به صورت فله ای و تناژ بالا سفارش می دهند. مرکز ما یکی از عمده فروشان ثعلب در ایران است و این محصول را با ضمانت کیفیت در اختیار کادر محترم تولید قرار می دهد. در ادامه، به بررسی جامع این محصول پرداخته ایم و اطلاعات آن را به صورت کامل ذکر کرده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین قیمت ثعلب در تهران

قیمت ثعلب در تهران

بهترین قیمت ثعلب در تهران را از ما بخواهید. فروش ثعلب در بازرگانی سورن تنها عمده ای انجام می شود که این نوع عرضه به کاهش قیمت آن منجر شده است. مواد اولیه ای که در مجموعه ما ارائه می گردد ویژه تولیدکنندگان سراسر کشور است؛ به همین خاطر فروش آن ها صرفاً در وزن بالا و با بهترین قیمت در حال انجام است. ضمن اینکه، خرید از بازرگانی یک مزیت بزرگ دارد که باعث ترغیب تولیدکنندگان به خرید از این مراکز شده است و آن هم حذف واسطه ها و دلال ها و در نهایت، حذف همه هزینه های جانبی جهت تأمین مواد اولیه می باشد.

بنابراین اگر از تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه کشور هستید می توانید پودر ثعلب درجه یک خارجی را با قیمت عالی خریداری کنید. در پارت های مربوط به پودر ثعلب مرکز چندین برند مطرح خارجی چینی و ژاپنی در حال فروش هستند که در ادامه آن ها را معرفی کرده ایم. تمام این محصولات از نظر کیفیت تضمین شده هستند و از نظر قیمت نیز در محدوده مناسبی قرار دارند؛ بنابراین جزء خریدهای مناسب برای کادر تولید و تامین کشور به حساب می آیند.

تفاوت پودر ثعلب گیاهی و غیرگیاهی

پودر ثعلب

در اینجا به تفاوت پودر ثعلب گیاهی و غیرگیاهی می پردازیم. این ۲ مدل پودر ثعلب از نظر عملکرد به یکدیگر شباهت دارند و هر دو به خوبی می توانند بر مقاومت و استحکام باقت محصولات خوراکی همچون بستنی ها بیفزایند؛ اما از نظر ارزش غذایی قطعا مدل گیاهی آن بهتر است. با این وجود، برخی از شرکت ها به دلیل گران بودن پودر ثعلب گیاهی و کمبود ظرفیت تولید آن در جهان به سراغ تولید پودر ثعلب غیرگیاهی موسوم به سی ام سی رفته اند.

این پودر CMC همان کربوکسی متیل سلولز است که خود این مدل در ۲ گرید غذایی و صنعتی تولید و عرضه می شود. توجه داشته باشید که قیمت ثعلب در تهران به مدل آن نیز بستگی دارد. اگر خواهان خرید پودر ثعلب ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت هستید پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید پودر ثعلب سی ام سی است. ما چندین مدل درجه یک آن را برای کادر تولید کشور تامین کرده ایم که هم اکنون عرضه گسترده آن آغاز شده است.

خرید ثعلب بستنی درجه یک از مرکز فروش

خرید ثعلب بستنی درجه یک

خرید ثعلب بستنی درجه یک از مرکز فروش از دغدغه های بخش تولید می باشد؛ زیرا این محصول اولیه بر بافت و میزان کشش بستنی تاثیر فراوانی می گذارد. به طور کلی، محصولات اولیه مانند همین ثعلب بهتر است از مراکزی تامین شوند که محصولات آنها پاکیزه و با کیفیت است و بهترین مواد اولیه را در اختیار کادر تولید قرار می دهند. اگر ثعلب کیفیت لازم را نداشته باشد قطعاً بر بافت بستنی تاثیر منفی خواهد گذاشت و کشش مطلوب را در آن ایجاد نمی کند.

توجه داشته باشید که هر چقدر مواد اولیه، مرغوب تر باشند قطعا محصول نهایی نیز مرغوب خواهد شد. بنابراین در رابطه با پودر cmc ثعلب وارداتی چه در مدل گیاهی و چه در مدل سی ام سی آن بهتر است از تامین کنندگان اصلی این محصول خرید کنید. خرید از واسطه ها یک ریسک بزرگ محسوب می شود؛ چرا که احتمال فروش محصولات تقلبی به جای اصل وجود دارد و از نظر قیمت نیز قطعا قیمت ها بیشتر از قیمت واقعی خواهد بود.

مرکز فروش پودر ثعلب اصل چینی

مرکز فروش پودر ثعلب اصل چینی
پودر ثعلب شاندونگ یولانگ چین

خرید از مرکز فروش پودر ثعلب اصل چینی به صورت اینترنتی این امکان را به تولیدکنندگان می دهد تا در زمان خود صرفه جویی کرده و وقت خود را صرف خرید حضوری مواد اولیه نکنند. خرید آنلاین مواد اولیه نیز بهتر است از مراکز معتبر صورت بگیرد تا خریدار از محصولی که برایش ارسال شده است، رضایت کامل داشته باشد. پودر سی ام سی شاندونگ یولانگ چین، یکی از معتبرترین ثعلب های وارداتی در بازار ایران به شمار میرود.

مجموعه ما از تامین کنندگان مواد اولیه وارداتی مانند پودر نارگیل، پودر کاکائو، روغن CBS، پودر گوار یا گوارگام، گلیسیرین، لسیتین مایع و … در کشور است که فروش آنلاین این مواد را برقرار نموده است تا تولیدکنندگان سایر شهرها نیز در زمان کمی با محصولات مورد نیاز صنایع غذایی آشنا شده و در صورت تمایل و نیاز نسبت به خرید آن ها اقدام نمایند. توضیحات مربوط به هر یک از این محصولات در همین سایت آورده شده است.

بنابراین یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ثعلب در تهران همین نحوه خرید محصول است. قطعا با خرید اینترنتی پودر ثعلب می توان نسبت به هزینه های احتمالی خود مانند هزینه های رفت و آمد و مخارج حاصل شده بابت مراجعه حضوری صرفه جویی کرد. در هر حال، امکان خرید حضوری و غیرحضوری محصولات وجود دارد که معمولا تولیدکنندگان مایل به خرید غیرحضوری آنها هستند.

مرکز فروش پودر ثعلب اصل ژاپنی

مرکز فروش پودر ثعلب اصل ژاپنی
پودر ثعلب سانتسو ژاپن

مرکز ما هم به عنوان یک مرکز فروش پودر ثعلب اصل ژاپنی و هم پودر ثعلب چینی شناخته می شود. به طور کلی، شرکت سورن یکی از تامین کنندگان اصلی پودر ثعلب وارداتی در کشور است و این محصولات را با ضمانت اصل بودن کالا و کیفیت لازم به فروش می رساند. در رابطه با سطح کیفی تولیدات ژاپنی نیز این اطمینان را به تولیدکنندگان محترم می دهیم که محصولات آنها که تحت برندهای سانروز و سانتسو عرضه می شود از سطح کیفی استاندارد برخوردار هستند.

بنابراین قیمت ثعلب در تهران تحت برندهای ژاپنی در محدوده مناسبی قرار دارد و از نظر قدرت استحکام بخشی نیز عملکرد خوبی دارند. این ویژگی های مثبت باعث انتخاب و سپس توزیع گسترده آنها در کشور شده است. برای اطلاع دقیق تر از قیمت روز پودر ثعلب تحتبرندهای مختلف می توانید با کارشناس فروش محصولات تماس بگیرید؛ اما به طور کلی می توان گفت که تمام محصولات مجموعه به دلیل فروش عمده و فله ای در رنج قیمتی مناسب و رقابتی قرار دارند.

کابربردهای سی ام سی ثعلب در صنایع خوراکی

به طور گسترده در تولید مواد غذایی مانند نوشیدنی های مایع، نوشیدنی های شیر اسیدی، آب میوه، نوشیدنی های فوری جامد، برشته کردن، بستنی، رشته فرنگی فوری، چاشنی ها و سایر غذاها استفاده می شود. ضخیم کننده، تثبیت، امولسیون، تعلیق، پخش کننده و بهبود طعم خوبی دارد.

    در نوشیدنی:

در تولید نوشیدنی شیر اسیدی دارای مقاومت اسیدی خوب، مقاومت در برابر حرارت بالا و پایداری نمک بوده و از رسوب پروتئین و چربی در مقابل شناور شدن جلوگیری می کند. در آب میوه، آب سبزیجات و نوشیدنی های جامد، پالپ و فیبر موجود در سیستم نوشیدنی را می توان معلق کرد و به طور یکنواخت رسوب نکرد.

    در بستنی:

سی ام سی ثعلب خوراکی می تواند ثبات یکنواخت امولسیون مخلوط را تضمین کند، خاصیت ضد ذوب بستنی را بهبود بخشد، از تشکیل کریستال یخ جلوگیری کند، ظاهر کامل و زیبا، طعم خوب و صاف، انتشار عطر صاف و ماندگار را داشته باشد.

    در تولید محصولات آرد منجمد:

استحکام مکانیکی خمیر را بهبود می بخشد، حفظ آب را بهبود می بخشد، ظاهر محصول را صاف و زیبا می کند، ترک نمی خورد و عمر مفید را افزایش می دهد.

    در نانوایی:

بهبود حجم خمیر تخمیر شده، بافت شل، لانه زنبوری، بافت ظریف، دهان نرم و ظاهر دلپذیر.

    در نودل فوری

می تواند چقرمگی، مقاومت در برابر جوش را افزایش دهد و در روغن صرفه جویی کند.

    در فست فود خمیری:

دارای ویژگی های غلیظ کننده، سریع حل شدن، بدون چربی و لذیذ در خمیر بادام زمینی، خمیر کنجد، خمیر هشت گنج و سایر غذاهای خمیری است.

    در چاشنی ها:

مقاومت خوبی در برابر نمک، غلیظ شدن و پایداری خوبی دارد و باعث ماندگاری ظاهر و رنگ، عطر و طعم محصولات می شود.

مشخصات سی ام سی ثعلب

نام محصول سی ام سی ثعلب CMC
وزن ۲۵ کیلوگرم
نوع بسته بندی فله  کیسه ۲۵ کیلویی
دستورالعمل نگهداری در جای خشک و خنک نگهداری شود.
توصیه مصرف و مقدار با توجه به کاربری
کشور سازنده چین – ژاپن
برند شاندونگ یولانگ – ساندوز – سانتسو
محدودیت سنی ندارد
قیمت محصول در مبدا ۳٫۵ تا ۴ دلار
شرایط خرید و قیمت ریالی کلیک کنید

 

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت