شکلات
خانه / پودر ثعلب (CMC) / قیمت سی ام سی در تهران | مرکز فروش پودر ثعلب | Sundose | Chinese CMC

قیمت سی ام سی در تهران | مرکز فروش پودر ثعلب | Sundose | Chinese CMC

وزن درخواستی برای خرید پودر ثعلب و همچنین برند آن، از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ثعلب در تهران می باشد. این محصول، پودری است که از گیاه ثعلب به دست می آید.

قیمت ثعلب در تهران

این گیاه را که خوشه ای بوده و رنگ آن سفید و بنفش می باشد برداشت می نمایند و آن را خشک و بعد پودر می کنند. پودری که به دست می آید را به نام همین گیاه می نامند و همچنین از آن با نام آرد ثعلب نیز یاد می کنند.

پودر ثعلب در صنعت بستنی سازی کاربرد دارد و از آن برای ایجاد کش در بافت بستنی هایی همچون بستنی سنتی، وانیلی و … بهره می برند.

بنابراین پودر ثعلب، از مواد اولیه ای است که توسط تولید کنندگان بستنی در کشور خریداری می شود. تولید کنندگان به دلیل تولید بستنی در حجم بالا، به مواد اولیه اصلی آن نظیر ثعلب نیاز دارند و در راستا تامین این محصول، آن را به صورت فله ای و تناژ بالا سفارش می دهند.

مرکز ما یکی از عمده فروشان ثعلب در ایران است و این محصول را با ضمانت کیفیت در اختیار کادر محترم تولید قرار می دهد. در ادامه، به بررسی جامع این محصول پرداخته ایم و اطلاعات آن را به صورت کامل ذکر نموده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین قیمت ثعلب در تهران

بهترین قیمت ثعلب در تهران

بهترین قیمت ثعلب در تهران را از ما بخواهید. فروش ثعلب در بازرگانی سورن تنها عمده ای انجام می شود که این نوع عرضه به کاهش قیمت آن منجر شده است. مواد اولیه ای که در مجموعه ما ارائه می گردد ویژه تولید کنندگان سراسر کشور است به همین خاطر فروش آن ها صرفاً در وزن بالا و با بهترین قیمت در حال انجام است. ضمن اینکه خرید از بازرگانی یک مزیت بزرگ دارد که باعث ترغیب تولید کنندگان به خرید از این مراکز شده است و آن هم حذف واسطه ها و دلال ها و در نهایت حذف هزینه های جانبی جهت تأمین مواد اولیه می باشد.

خرید ثعلب بستنی درجه یک در مرکز فروش

خرید ثعلب بستنی درجه یک

خرید ثعلب بستنی درجه یک از دغدغه های بخش تولید می باشد زیرا این محصول اولیه، بر بافت و میزان کشش بستنی تاثیر فراوانی می گذارد. به طور کلی، محصولات اولیه مانند همین ثعلب بهتر است از مراکزی تامین گردند که محصولات آنها پاکیزه و با کیفیت می باشد و بهترین مواد اولیه را در اختیار کادر تولید قرار می دهند.

اگر ثعلب کیفیت لازم را نداشته باشد قطعاً بر بافت بستنی تاثیر زیادی نخواهد گذاشت و کشش مطلوب را در آن ایجاد نمی کند. توجه داشته باشید که هر چقدر مواد اولیه مرغوب تر باشد محصول نهایی نیز مرغوب خواهد شد.

مرکز فروش  پودر ثعلب اصل چینی

فروش اینترنتی پودر ثعلب اصل

مرکز فروش  پودر ثعلب اصل چینی به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا در زمان خود صرفه جویی کرده و وقت خود را صرف خرید حضوری مواد اولیه نکنند. خرید آنلاین مواد اولیه نیز بهتر است از مراکز معتبر صورت بگیرد تا خریدار از محصولی که برایش ارسال شده است رضایت کامل داشته باشد.

مجموعه ما از تامین کنندگان مواد اولیه وارداتی مانند پودر کاکائو، روغن CBS، گلیسیرین، لسیتین و … در کشور است که فروش آنلاین این مواد را برقرار نموده است تا تولید کنندگان سایر شهرها نیز در زمان کمی با محصولات مورد نیاز صنایع غذایی آشنا شده و در صورت تمایل و نیاز نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پودر سی ام سی شفاف

خرید پودر سی ام سی شفاف گرید ۲۳۰۰

خرید پودر سی ام سی شفاف را می‌توانید از طریق بازرگانی‌های واردکننده انجام دهید. پودر …

Call Now Buttonتماس با ما