مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی (۳۰۰۰ گرمی) در کارخانه (تخفیف حجمی) ویژه تولیدی ها

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی 3000 گرمیتولید انواع شکلات تخته ای شمشی 3 کیلویینحوه استفاده از شکلات تخته ای در تولیدی هافروش شکلات تخته ای سفید مخصوص قنادی ها
قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی

در اینجا به بررسی قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی و عوامل تاثیرگذار بر آن می پردازیم. شکلات تخته ای یکی از شکلات های پرمصرف صنایع غذایی است که از آن در تزیین و طعم بخشیدن به شیرینی جات مختلف استفاده می کنند. در واقع، رنگ سفید این محصول یک نمای جذاب در انواع کیک و شیرینی ایجاد می کند که این زیبایی در کنار خوش طعم بودن باعث جلب نظر مصرف کنندگان می شود. برای کسب اطلاع درباره این محصول با ما تا پایان همراه باشید.

قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی ۳۰۰۰ گرمی

 قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی

قیمت شکلات تخته ای سفید شمشی ۳۰۰۰ گرمی نسبت به شکلات تخته ای دارک یا مشکی که طعم تلخی دارد، مناسب تر است. به طور کلی، قیمت شکلات تخته ای کارخانه در رنج رقابتی قرار دارد و شکلات های تخته ای در طعم های مختلف با قیمت مناسبی عرضه می شوند. در رابطه با نحوه قیمت گذاری این محصول و سایر محصولات کارخانه می توان گفت که قیمت خرید مواد اولیه تعیین کننده قیمت شکلات تخته ای است.

برای تولید باکیفیت شکلات تخته ای از مواد اولیه مرغوب بهره گرفته می شود که خرید هر یک از این مواد مستلزم هزینه های سنگینی است. با این حال، سعی شده است انواع شکلات تخته ای کارخانه با قیمت مناسبی فروخته شوند تا تولیدکنندگان کشورمان توانایی خرید این محصول در وزن موردنظر خود را داشته باشند و به عبارتی، قدرت خرید آن‌ها افزایش یابد.

 

بنابراین قیمت مواد اولیه استفاده شده بر قیمت شکلات تخته ای سفید و سایر مدل های آن تاثیر می گذارد و افزایش یا کاهش قیمت آن‌ها باعث نوسان قیمت محصول می شود.

به این ترتیب، بخش قابل توجهی از تغییرات قیمت در محصولات خوراکی به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه است به خصوص آن دسته از مواد اولیه که وارداتی هستند. تولیدکنندگان محترم جهت اطلاع از آخرین قیمت شکلات شمشی کارخانه می توانند با بخش فروش تماس بگیرند.

تولید انواع شکلات تخته ای شمشی ۳ کیلویی

تولید انواع شکلات تخته ای شمشی

تولید انواع شکلات تخته ای شمشی ۳ کیلویی توسط ماشین آلات پیشرفته صورت می گیرد. در واقع، حجم بالای تقاضا برای خرید شکلات تخته ای باعث شده ظرفیت تولید آن با کمک تجهیزات پیشرفته افزایش یابد. به عبارتی، سرعت تولید شکلات تخته ای با کمک دستگاه های اتوماتیک افزایش یافته و با کمک این ماشین آلات صنعتی می توان بی وقفه اقدام به تولید شکلات تخته ای سفید دارک کاکائویی و میوه ای کرد.

نحوه استفاده از شکلات تخته ای در تولیدی ها

نحوه استفاده از شکلات تخته ای در تولیدی ها

نحوه استفاده از شکلات تخته ای ۳ کیلویی فله در تولیدی ها اینگونه است که شکلات را به حالت مایع یا قطعات کوچک جامد تبدیل کرده و به عنوان یک ماده تزیینی خوراکی بر روی سطح تولیدات خود مانند انواع کیک، کاپ کیک، شیرینی و … استفاده می کنند. یکی از رایج ترین نحوه استفاده از شکلات تخته ای این است که آن را تبخیر کرده و به یک سس شکلاتی سفید رنگ درجه یک تبدیل می کنند.

این سس را می توان بر روی کیک های مجلسی پخش کرد و یک نمای جذاب به آن‌ها بخشید. طعم محصولات نیز با وجود شکلات تخته ای ذوب شده یک طعم عالی و دوست داشتنی می شود. همچنین می توان شکلات تخته ای را با کمک چاقو یا یک اشیا تیز به قطعات کوچکی تبدیل کرد و سپس این قطعات سفید رنگ جذاب را بر روی شیرینی جات قرار داد.

فروش شکلات تخته ای سفید مخصوص قنادی ها

فروش شکلات تخته ای سفید مخصوص قنادی ها

فروش شکلات تخته ای سفید مخصوص قنادی ها به صورت شمش ۳ کیلویی در کارتن های ۱۲ کیلویی در حال انجام است. تولیدکنندگان محترم شاغل در قنادی ها یا سایر مراکز تولیدی می تواند انواع شکلات تخته ای موردنیاز تولیدی خود را در همین سایت کارخانه سفارش دهند و کالای خود را ظرف چند روز آینده تحویل بگیرند. محصولات با تضمین کیفیت در اختیار تولیدکنندگان و تامین کنندگان قرار می گیرند.

قیمت روز شکلات تخته ای سفید

مشاوره و فروش

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت