مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

بهترین قیمت عمده (۱۲ مدل) شکلات تخته ای فله با کیفیت در کارخانه

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تولید و عرضه شکلات تخته ای فله ایمشخصات و لیست قیمت شکلات تخته ای رنگیخصوصیات شکلات تخته ای خوب چیست؟فروش شکلات تخته ای سفیدشکلات تخته ای سفیدوزن های یک کیلویی و سه کیلوییکارتن مادر 12 کیلوییزمان ارسال به سراسر کشور : یک روز بعد از نهای کردن سفارشتولیدی روزپرمصرف ترین انواع شکلات تخنه ای قنادی کدامند؟انواع شکلات های تخته ای کدامند؟مواد تشکیل دهنده شکلات تخته ای چیست؟طرز تهیه شکلات تخته ای در منزل چگونه است؟قیمت شکلات تخته ای عمده
قیمت شکلات تخته ای عمده

اگر به دنبال مرجعی برای خرید مناسب  و مستمر و کسب قیمت شکلات تخته ای عمده را دارید ، مرکز تولید و عرضه کارخانه ارائه دهنده خدمات کامل در زمینه پشتیبانی تولیدی ها و کارگاه های شکلات و شیرینی در خصوص شکلات تخته ای فله است. شکلات تخته ای شیرین ، شکلات تخته ای رنگی و شکلات تخته ای دارک ، از جمله پرتقاضاهای مصرف کنندگان کارگاهی و تولیدی هستند که می توانید آنها را به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق همین سایت تهیه نمایید.

قیمت شکلات تخته ای عمده

 

 

تولید و عرضه شکلات تخته ای فله ای

 

مشخصات و لیست قیمت شکلات تخته ای رنگی

از انواع پر کاربرد شکلات تخته ای ، انواع رنگی آنها است. شکلات های تخته ای که آنها شکلات موزاییک یا شکلات شمشی می گویند، در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند تا نیاز تولید کنندگان و سبد کالایی آن ها را تکمیل نمایند. علاوه بر تنوع در جنس و نوع و طعم ، شکلات تخته ای ها دارای دو نوع معمولی و CBS هم هستند که نوع سی بی اس آنها دارای دمای ذوب و مقاومت بیشتری هست. قیمت شکلات تخته ای رنگی  معمولا تا حدودی نسبت به نوع سفید و یا شکلات تخته ای دارک متفاوت است. با توجه به حجم بالا و تنوع بالا در تولیدات شکلات تخته ای ، برای کسب لیست قیمت شکلات تخته ای عمده رنگی واحد پشتیبانی به صورت آنلاین پاسخگوی تماس شما عزیزان می باشد.

قیمت شکلات تخته ای عمده

خصوصیات شکلات تخته ای خوب چیست؟

برای شناخت شکلات تخته ای خوب ، کافی است فقط یک بار آن را در تولید محصولات خود امتحان کنید. شکلات تخته ای خوب در تولید دارای هیچ گونه ضایعتی نیست و به راحتی در مواد حل و مصرف می شود. همچنین یک شکلات تخته ای خوب باید طعم خوب و استاندارد شکلات را برای مصرف کننده تداعی نماید. خرید شکلات تخته ای خوب با قیمت ارزان نه تنها می تواند در قیمت نهایی محصول موثر باشد ، بلکه باعث بالا رفتن کیفیت و افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان خواهد شد.

 

قیمت شکلات تخته ای عمده

فروش شکلات تخته ای سفید

شکلات تخته ای سفید یا شیرین یا شکلات تخته ای وانیلی ، بدون شک پرفروش ترین شکلاتن تخته ای در میان انواع مختلف آنها است که بیشترین سهم تولید در محصولات را نیز به خودش اختصاص داده است. فروش شکلات تخته ای سفید به طور عمومی برای ساخت و استفاده در صنایع مانند بستنی سازی ، کیک ، دونات و تزیین انوع کیک و دسر استفاده می شود. فروش شکلات تخته ای سفید یا شکلات تخته ای وانیلی در انواع یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های مادر ۱۲ کیلویی صورت می گیرد. برای خرید و فروش شکلات تخته ای شیرین با واحد فروش در تماس باشید.

 • شکلات تخته ای سفید

 • وزن های یک کیلویی و سه کیلویی

 • کارتن مادر ۱۲ کیلویی

 • زمان ارسال به سراسر کشور : یک روز بعد از نهای کردن سفارش

 • تولیدی روز

قیمت شکلات تخته ای عمده

دریافت لیست قیمت شکلات تخته ای عمده از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است.

 

پرمصرف ترین انواع شکلات تخنه ای قنادی کدامند؟

برای پاسخ به این سول که پرمصرف ترین انواع شکلات تخنه ای قنادی کدامند؟ باید توجه داشته باشید که اصولا شکلات های تخته ای به صورت مواد اولیه در صنایع قنادی و شیرینی و شکلات و کیک و بیسکوییت و نیز فراورده های کنجدی استفاده می شوند. در فراورده های کنجدی به عنوان مثال معمولا انواع شکلات تخته ای کاکائویی و وانیلی پر استفاده بوده و بنا بر حسب فرمول و نیاز محصول نهایی شکلات تخته ای با روغن معمولی کفابت می کند. اما برای کیک های تولد و سایر انواع کیک و شیرینی های میوه ای، از انواع شکلات تخته ای های رنگی فله ای می توان استفاده کرد. بنابراین اگر بخواهیم بر اساس مصرف شکلات تخته ای ها اماری ارائه دهیم پرکاربردترین انواع شکلات تخته ای انواع تخته ای کیبوردی فله کاکائویی و تخته ای وانیلی به شمار می رود.

 

انواع شکلات تخنه ای قنادی

انواع شکلات های تخته ای کدامند؟

انواع شکلات تخته ای که در کارخانه ما تولید و عرضه می شوند ، شامل انواع شکلات تخته ای های فله و خانواده و همچنین انواع کرم کاکائو ویژه قناد می شوند که به صورت زیر دسته بندی می شوند:

انواع شکلات تخته ای فله در کارتن های ۱۲ کیلویی

 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی کاکائویی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی وانیلی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی پرتقالی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی توت فرنگی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی تلخ
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی سی بی اس cbs کاکائویی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی سی بی اس cbs وانیلی
 • شکلات تخته ای فله کارتن ۱۲ کیلویی بسته سه کیلویی سی بی اس cbs تلخ

انواع شکلات تخته ای خانواده که به صورت بسته های ۲۵۰ گرمی تولید و عرضه می شوند شامل موارد زیر هستند:

 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی سفید یا وانیلی
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی کاکائویی
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی تلخ
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی موزی
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی پرتقالی
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی توت فرنگی
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی بلوبری
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی نعناع
 • شکلات تخته ای خانواده ۲۵۰ گرمی سیب
 • ….

انواع شکلات تخته ای خانواده

مواد تشکیل دهنده شکلات تخته ای چیست؟

مواد تشکیل دهنده شکلات های تخته ای بر حسب نوع آنها کمی متفاوت است. برای تولید شکلات تخته ای های کاکائویی از پودر کاکائو، روغن صافی، روغن سی بی اس، و اسانس کاکائو استفاده می شود. برای تهیه شکلات تخته ای وانیلی از پودر شیرخشک نیز استفاده می شود و برای شکلات تخته ای های رنگی از اسانس مویه های مربوطه در ترکیب ساخت استفاده می شود.

مواد تشکیل دهنده شکلات تخته ای

طرز تهیه شکلات تخته ای در منزل چگونه است؟

با توجه به پرسش های متعدد در خصوص طرز تهیه شکلات تخته ای در منزل ویدئوی کوتاهی در خصوص درست کردن این مصول ارائه شده است که در پایین قابل ملاحضه است:

[aparat id=’HPfr1′]

 

 

 

 

قیمت شکلات تخته ای عمده

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس با ما