شکلات
خانه / شکلات تخته ای / قیمت عمده شکلات تخته ای کیلویی با کیفیت | SOREN Choco

قیمت عمده شکلات تخته ای کیلویی با کیفیت | SOREN Choco

اگر به دنبال مرجعی برای خرید مناسب  و مستمر و کسب قیمت شکلات تخته ای عمده را دارید ، مرکز تولید و عرضه سورن ارائه دهنده خدمات کامل در زمینه پشتیبانی تولیدی ها و کارگاه های شکلات و شیرینی در خصوص شکلات تخته ای فله است. شکلات تخته ای شیرین ، شکلات تخته ای رنگی و شکلات تخته ای دارک ، از جمله پرتقاضاهای مصرف کنندگان کارگاهی و تولیدی هستند که می توانید آنها را به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق همین سایت تهیه نمایید.

قیمت شکلات تخته ای عمده
 

 

 

تولید و عرضه شکلات تخته ای فله ای

 

مشخصات و لیست قیمت شکلات تخته ای رنگی

از انواع پر کاربرد شکلات تخته ای ، انواع رنگی آنها است. شکلات های تخته ای که آنها شکلات موزاییک یا شکلات شمشی می گویند، در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند تا نیاز تولید کنندگان و سبد کالایی آن ها را تکمیل نمایند. علاوه بر تنوع در جنس و نوع و طعم ، شکلات تخته ای ها دارای دو نوع معمولی و CBS هم هستند که نوع سی بی اس آنها دارای دمای ذوب و مقاومت بیشتری هست. قیمت شکلات تخته ای رنگی  معمولا تا حدودی نسبت به نوع سفید و یا شکلات تخته ای دارک متفاوت است. با توجه به حجم بالا و تنوع بالا در تولیدات شکلات تخته ای ، برای کسب لیست قیمت شکلات تخته ای عمده رنگی واحد پشتیبانی به صورت آنلاین پاسخگوی تماس شما عزیزان می باشد.

قیمت شکلات تخته ای عمده

خصوصیات شکلات تخته ای خوب چیست؟

برای شناخت شکلات تخته ای خوب ، کافی است فقط یک بار آن را در تولید محصولات خود امتحان کنید. شکلات تخته ای خوب در تولید دارای هیچ گونه ضایعتی نیست و به راحتی در مواد حل و مصرف می شود. همچنین یک شکلات تخته ای خوب باید طعم خوب و استاندارد شکلات را برای مصرف کننده تداعی نماید. خرید شکلات تخته ای خوب با قیمت ارزان نه تنها می تواند در قیمت نهایی محصول موثر باشد ، بلکه باعث بالا رفتن کیفیت و افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان خواهد شد.

قیمت شکلات تخته ای عمده

فروش شکلات تخته ای سفید

شکلات تخته ای سفید یا شیرین یا شکلات تخته ای وانیلی ، بدون شک پرفروش ترین شکلاتن تخته ای در میان انواع مختلف آنها است که بیشترین سهم تولید در محصولات را نیز به خودش اختصاص داده است. فروش شکلات تخته ای سفید به طور عمومی برای ساخت و استفاده در صنایع مانند بستنی سازی ، کیک ، دونات و تزیین انوع کیک و دسر استفاده می شود. فروش شکلات تخته ای سفید یا شکلات تخته ای وانیلی در انواع یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های مادر ۱۲ کیلویی صورت می گیرد. برای خرید و فروش شکلات تخته ای شیرین با واحد فروش در تماس باشید.

  • شکلات تخته ای سفید

  • وزن های یک کیلویی و سه کیلویی

  • کارتن مادر ۱۲ کیلویی

  • زمان ارسال به سراسر کشور : یک روز بعد از نهای کردن سفارش

  • تولیدی روز

قیمت شکلات تخته ای عمده

دریافت لیست قیمت شکلات تخته ای عمده از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است.

قیمت شکلات تخته ای عمده

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات تخته ای شیرینی پزی

خرید شمش شکلات تخته ای از کارخانه برای شیرینی پزی | ۳KG

امروزه ثبت سفارشات خرید شکلات تخته ای شیرینی پزی در مدار رونق قرار دارد. در …

Call Now Buttonتماس با ما