شکلات
خانه / شکلات تخته ای / فروش عمده شکلات تخته ای فله از کارخانه

فروش عمده شکلات تخته ای فله از کارخانه

فروش عمده شکلات تخته ای فله به صورت مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه برای خریداران عمده و قنادی ها و کارگاه های شکلات و شیرین انجام می شود. شکلات های تخته ای از شکلات های پرتقاضا و پر مصرف در حوزه انواع محصولات شکلات و شیرینی هستند که بواسطه کاربرد بالا، همیشه مصرف بالایی از بازار شکلات را به خود اختصاص می دهند.

فروش عمده شکلات تخته ای

قیمت شکلات تخته ایی فله در سراسر کشور

با توجه به مصرف بالای شکلات تخته ای به عنوان مواد اولیه برای ساخت انواع شکلات ، شیرینی ، کیک ، دسر و غیره ، یکی از هزینه های تولید و قیمت تمام شده مخصوص به شکلات تخته ای می باشد. لذا به طور طبیعی و منطقی ، خریداران شکلات تخته ای فله به دنبال خرید با بهترین قیمت شکلات تخته ای در بازار هستند. البتهه با توجه به ایینکه کیفیت شکلات تخته ای در طعم و کیفیت محصول نهایی مهم است ، توجه به این نکته نیز برای خرید با توجه به وجود کیفیت های مختلف در بازار مهم و ضروری می باشد. با در نظر گرفتن هر دو نکته مهم در خرید ، میی توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت شکلات تخته ای فله و نحوه سفارش و ارسال با واحد فروش در تماس باشید.

فروش عمده شکلات تخته ای

شرایط فروش شکلات تخته ای فله در سراسر کشور

با توجه به پراکندگی مشتریان ما در سراسر کشور و کارگاه های شکلات و شیرینی در شهرستان های مختلف ، ما شرایطی برای مشتریان گرامی در نظر گرفته ایم که بدون نیاز به مراجعه حضوری میی توانند از طریق سایت و با تماس با واحد سفارشات و ثبت، نسبت به شرایط فروش  عمده شکلات تخته ای فله در شهرستان مورد نظر اقدام نمایند. همچنین واحد فروش مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات بیشتر در خصوص قیمت شکلات تخته ای فله و نحوه بسته بندی و جزییات بیشتر می باشد.

فروش عمده شکلات تخته ای

فروش شکلات تخته ای فله در انواع مختلف

انواع شکلات تخته ای فله با توجه به نحوه کاربری مختلف در محصولات نهایی ، متنوع می باشد. در خصوص انواع طعم های مختلف شکلات تخته ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • شکلات تخته ای با طعم بلوبری
  • شکلات تخته ای با طعم سیب
  • شکلات تخته ای با طعم پرتقال
  • شکلات تخته ای با طعم نعناع
  • شکلات تخته ای با طعم شیرین
  • شکلات تخته ای با طعم تلخ
  • ….

همچنین در خصوص انواع وزنی و بسته بندی شکلات تخته ای ا وزن های ۲۲۰ گرم الی ۳ کیلوگرم در کارتن های مخصوص موجود و آماده ارسال می باشد.

فروش عمده شکلات تخته ای

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات تخته ای عمده

بهترین قیمت عمده (۱۲ مدل) شکلات تخته ای فله با کیفیت در کارخانه

اگر به دنبال مرجعی برای خرید مناسب  و مستمر و کسب قیمت شکلات تخته ای …

Call Now Buttonتماس با ما