شکلات
خانه / لسیتین / لسیتین سویا گلوبال هند | Global Indian Lecithin | فروش لسیتین

لسیتین سویا گلوبال هند | Global Indian Lecithin | فروش لسیتین

لسیتین سویا گلوبال هند در بین تولید کنندگان ایرانی طرفداران زیادی دارد. لسیتین Lecithin به مفهوم زرده تخم مرغ است و یک کلمه یونانی می باشد. دلیل اینکه نام لسیتین را برای این محصول در نظر گرفتند کشف لسیتین برای نخستین بار در زرده تخم مرغ بود. به جز زرده تخم مرغ، لسیتین در سویا و تخم آفتابگردان نیز وجود دارد و از آنجایی که استخراج لسیتین از زرده تخم مرغ بسیار هزینه بر است تولید کنندگان این حوزه از محصولات گیاهی مانند سویا و آفتابگردان استفاده می کنند.

لسیتین سویا گلوبال هند

لسیتین های گیاهی مانند مدل جانوری از فواید زیادی برخوردار هستند و همینطور کارکردشان مشابه لسیتین زرده تخم مرغ می باشد. ضمن اینکه، لسیتین های موجود در بازرگانی سورن تولید کشور هند هستند و درجه کیفی آنها مورد تایید واقع شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این لسیتین وارداتی آشنا شوید.

فروش لسیتین سویا گلوبال هند با ضمانت اصالت کالا

فروش لسیتین سویا گلوبال هند با ضمانت اصالت کالا

در مجموعه پخش عمده ما، فروش لسیتین سویا گلوبال هند با ضمانت اصالت کالا همراه است. لوبیا سویا دارنده بیشترین لسیتین در میان سایر مواد گیاهی و جانوری است و مورد تایید سازمان جهانی می باشد. این موضوع سویا را به قویترین منبع تامین و تولید لسیتین تبدیل نموده است.

در جهان کشورهای زیادی در زمینه تولید لسیتین فعالیت دارند که یکی از آنها، کشور هند می ‌باشد. هند با داشتن نیروی کار متبحر در این حوزه و همچنین فناوری های جدید موفق به استخراج لسیتین با بهترین شرایط شده است. ما نیز به دلیل کیفیت بالای لسیتین های تولید هند، این محصول را به پارت های خود افزوده ایم و در صنایع غذایی کشورمان توزیع می نماییم.

لیست قیمت فروش لسیتین سویا تولید هند

لیست قیمت فروش لسیتین سویا تولید هند

لیست قیمت فروش لسیتین سویا تولید هند به نوع و حجم درخواستی آن بستگی دارد. لسیتین در دو مدل مایع و پودری استخراج می شود که هر کدام از این مدل ها در یک حوزه به خصوص به کار گرفته می شوند. برای مثال، لسیتین های پودری در نانوایی ها و مشاغلی که با خمیر سروکار دارند به کار می رود. از لسیتین های مایع نیز در تولید انواع شیرینی جات و سایر محصولات خوراکی استفاده می کنند.

ممکن است افرادی که تا به حال با این افزودنی درجه یک سر و کار نداشته اند این سوال برایشان پیش آید که لسیتین چه کاربردی دارد و چرا این مشاغل در تولیداتشان از آن استفاده می کنند. در پاسخ باید گفت که وظیفه اصلی لسیتین، افزایش ماندگاری محصولات خوراکی است موضوعی که برای تولید کنندگان بسیار مهم می باشد.

البته کاربرد لسیتین تنها به افزایش ماندگاری محصولات خوراکی محدود نمی شود و این محصول مزایا دیگری نیز دارد. برای نمونه، هنگامی که آن را در ترکیب کیک ها به کار می برند بافت کیک یکسان شده و باعث می شود مواد کیک به خوبی حل شوند. از نظر طعم دهی نیز یک طعم خوب به محصولات می بخشد و طراوت آنها را حفظ می کند.

واردات و توزیع گسترده بهترین مواد اولیه در کشور

واردات و توزیع گسترده بهترین مواد اولیه در کشور

واردات و توزیع گسترده بهترین مواد اولیه در کشور یکی از تعهدات ما است که برای انجام آن به بهترین حالت ممکن، برنامه ریزی ها و تلاش های بسیاری صورت گرفته است. برای نمونه در لاین لسیتین های ما، هدف واردات بهترین لسیتین با ارزان ترین قیمت بود و در این راستا لسیتین های هند به دلیل داشتن این ویژگی ها و رضایت تولید کنندگان کشورمان انتخاب شدند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش لسیتین هندی

خرید لسیتین هندی | Pacific | شیوام | (Acid Value 19.7)

لسیتین نوعی روغن است که از منابع گیاهی و حیوانی مختلفی مانند تخمه آفتابگردان، پنبه‌دانه، …

Call Now Buttonتماس با ما