مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

تامین ۵ مارک برترین های پودر کاکائو فله خارجی اصلی + آنالیز PDF

آنچه در این مقاله میخوانیم...

5 مارک برتر پودر کاکائو خارجی در ایران کدامند؟پودر کاکائو هلندی کارگیل CARGILL CACAO POWDERپودر کاکائو نگرو هلند NEGRO CACAO POWDERپودر کاکائو لوکس فاین آلمان LUX FINE CACAO POWDERپودر کاکائو S9 ترکیه آلتین مارکا S9 CACAO POWDERپودر کاکائو اندونزی جامبی JAMBI CACAO POWDERپودر کاکائو تیره بهتر است یا روشناستفاده از پودر کاکائو برای تزیین کیکتولید سس شکلات با پودر کاکائودریافت لیست قیمت پودر کاکائو عمده + آنالیز PDFخرید پودر کاکائو فله از واردکنندگان پودر کاکائو در ایرانارسال مستقیم پودر کاکائو قنادی به تولیدی های سراسر کشور
پودر کاکائو فله

تامین عمده و مستقیم پودر کاکائو فله از انواع برندهای اروپایی و آسیایی معتبر با کیفیت از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن ، ویژه تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی و همچنی مراکز پخش عرضه می شود.

پودر کاکائو فله که معمولا در کیسه های ۲۵ کیلویی وارد و عرضه می شود، به عنوان مواد اولیه بسیاری از صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به تاثیر مستقیم این ماده ارزشمند بر محصول نهایی، کیفیت و تازگی آن به طور مستقیم در کیفیت محصول نهایی موثر خواهد بود.

 

در طول سالیان گذشته با توجه به مصرف و تقاضای پودر کاکائو فله ، انواع و اقسام مختلفی از این پودر کاکائو در کشور وارد و عرضه شده است. اما در این محصول نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر ، انواع تقلبی و غیر اصلی تا پودر کاکائوهای اصل و با کیفیت مشاهده می شود که در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت خواهیم کرد.

پودر کاکائو فله

۵ مارک برتر پودر کاکائو خارجی در ایران کدامند؟

خیلی از تولید کننده ها و کارخانه ها که تعصب خاصی نسبت به محصولات نهایی خود دارند ، به طور طبیعی به دنبال یافتن و خرید بهترین پودر کاکائو فله ای برای کسب و کار خود هستند تا از این طریق بتوانند محصولات خوبی را تولید و بازار خوبی برای محصولات خود داشته باشند.

بنابراین دانستن مارک های اصلی پودر کاکائو برای خریدهای عمده و دائمی برای آنها مهم و ضروری است. البته باید دانست که در معرفی و شناخت بهترین مارک پودر کاکائو خوب علاوه بر کیفیت باید قیمت را هم در نظر گرفت.

با توجه به همه موارد اشاره شده و در نظر گرفتن قیمت و کیفیت ، واحد مشاوره بازرگانی پودر کاکائو سورن ، ۵ مارک برتر پودر کاکائو خارجی را معرفی می نماید.

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو هلندی کارگیل CARGILL CACAO POWDER

پودر کاکائو های هلندی قطعا یکی از بهترین و موفق ترین مارک های پودر کاکائو خارحی در بازارها بوده اند. از انواع این برندها می توان به مارک پودر کاکائو هلندی کارگیل گرکینز و نیز پودر کاکائو بنسروپ هلند اشاره کرد. پودر کاکائو کارگیل با کیفیت رنگ دهی بالا و طعم خوب گزینه مناسبی برای یک خرید با کیفیت است که برای خرید مستقیم عمده و بی واسطه آن می توانید با واحد فروش بازرگانی سورن در تماس باشید.

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو نگرو هلند NEGRO CACAO POWDER

یکی دیگر از انواع پودر کاکائو خارجی معروف ، پودر کاکائو نگرو هلند است. پودر کاکائو هلندی نگرو در کیسه های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی وارد شده و توانسته است با کیفیت مناسب سهم خوبی از بازار را به دست آورد.

 

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو لوکس فاین آلمان LUX FINE CACAO POWDER

از انواع دیگر برای مارک خوب  پودر کاکائو خارجی ، قطعا می توان از پودر کاکائو لوکس فاین آلمان نام برد. این پودر کاکائو آلمانی که از طریق نمایندگی پخش آن در امارات و شهر دبی وارد می شود، نه تنها در ایران ، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز صادر و فروش خوبی را تجربه کرد. نمایندگی پودر کاکائو لوکس فاین آلمان فرصت های خوبی برای خرید مستقیم با بهترین قیمت را برای این پودر کاکائو فله فراهم آورده است. برای خرید و ثبت سفارش پودر کاکائو فله لوکس فاین با واحد فروش تماس بگیرید.

 

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو S9 ترکیه آلتین مارکا S9 CACAO POWDER

در مقایسه با رقبای باکیفیت اما گران قیمت تر خارجی ، پودر کاکائو ترکیه اسنو S9 از نظر قیمتی گزینه مناسبی است. پودر کاکائو S9 یا اس ۹ ترکیه ، کیفیت نسبتا مناسبی دارد و جواب خود را در بسیاری از صنایع غذایی در ایران پس داده است. مزیت اصلی پودر کاکائو آلیت مارکا ترک اسنو قیمت آن نسبت به سایر رقبای خارجی است که توانسته به سهم بازار این پودر کاکائو فله کمک نماید.

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو اندونزی جامبی JAMBI CACAO POWDER

اگر به دنبال خرید پودر کاکائو خارجی ارزان قیمت هستید ، پیشنهاد ما به شما پودر کاکائو اندونزی جامبی است. قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبول پودر کاکائو اندونزی جامبی همراه با آنالیز مورد قبول آن در صنایع غذایی ، فروش بالایی از این محصول را در کشور محقق کرده است.

فروش مستقیم پودر کاکائو اندونزی جامبی به بسیاری از صتایع غذایی و کارخانجات سراسر کشور به صورت فله و دوره ای ، از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن انجام می شود.

پودر کاکائو فله

پودر کاکائو تیره بهتر است یا روشن

نمی توان گفت که پودر کاکائو تیره بهتر است یا روشن؛ زیرا هر دو پودر عالی هستند و تنها در ساختار با هم فرق دارند. به این ترتیب، اگر قصد تولید یک محصول ارگانیک با طعم تلخ را دارید مانند شکلات‌های تلخ که رژیمی هستند باید پودر کاکائو روشن را انتخاب کنید.

پودر کاکائو روشن، اسامی مختلفی از جمله پودر کاکائو طبیعی، ارگانیک و نچرال دارد. همانطور که از نام این پودر مشخص است به صورت ارگانیک تولید شده و فاقد افزودنی است. بنابراین پودر روشن کاکائو در بخش تولید شکلات های تلخ کارایی دارد.

در حالی که، پودر کاکائو تیره به دلیل برخورداری از طعم ملایم‌تر کارایی بیشتری داشته و در تولید شیرینی جات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر نیز مانند  پودر کاکائو طبیعی اسامی متعددی دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از پودر کاکائو آلکالایز، قلیایی شده و هلندی که بسیاری در ایران، آن را با نام آلکالایز می شناسند.

پودر کاکائو تیره بهتر است یا روشن

استفاده از پودر کاکائو برای تزیین کیک

استفاده از پودر کاکائو برای تزیین کیک یکی از کارهایی است که در قنادی ها به وفور انجام می شود. پودر کاکائو باعث خوش طعم شدن کیک شده و جلوه زیبایی در آن ایجاد می کند به همین خاطر، این پودر از محصولات پرکاربرد قنادی به حساب می‌آید.

برای انجام این کار، باید پودر کاکائو را الک کرد تا کامل صاف شده و بهتر بر روی سطح کیک قرار بگیرد. برای زیباتر شدن تزیین نیز می توانید از شابلون های مختلف استفاده کنید و ‌با کمک آن‌ها طرح های زیبایی بر روی کیک ایجاد نمایید.

استفاده از پودر کاکائو برای تزیین کیک

تولید سس شکلات با پودر کاکائو

تولید سس شکلات با پودر کاکائو یکی دیگر از اقداماتی است که مرتب در تولیدی‌های کیک و شیرینی صورت می گیرد. سس شکلات جهت تزیین کیک‌های ساده و محفلی تولید می شود و از آنجایی که فوق العاده خوشمزه و لذیذ است در بیشتر محصولات تولیدی شیرینی جات مورد استفاده قرار می گیرد.

این سس خوش طعم اغلب به صورت یک لایه روکشی به کیک ها و دسرهای مختلف افزوده شده و یک جلوه زیبا و وسوسه انگیز در کیک های قنادی ایجاد می کند.

افزودن سس شکلات یا کرم شکلات به شیرینی جات نیز یکی از اقداماتی است که مراکز قنادی به منظور افزایش فروش تولیدات خود انجام می دهند. این سس شکلاتی توسط پودر کاکائو و چند ماده اولیه دیگر قابل تولید است و حداکثر ۱ ساعت زمان برای تولید آن کافی است.

این سس خوش طعم اغلب به صورت یک لایه روکشی به کیک ها و دسرهای مختلف افزوده شده و یک جلوه زیبا و وسوسه انگیز در کیک های قنادی ایجاد می کند.

دریافت لیست قیمت پودر کاکائو عمده + آنالیز PDF

تا این جا با انواع ۵ مارک پودر کاکائو فله خارحی اصلی آشنا شدیم. اما در کنار کیفیت و شناخت پودر کاکائو مساله مهم و اصلی دیگر ، قیمت است. با توجه به افزایش هزینه ها و قیمت ها ، خرید ارزان تر و مقرون به صرفه تر که موجب ارزان تر شدن قیمت محصول نهایی می شود از اصلی ترین نیازهای مشتریان ما است که این مهم را براورده نموده ایم.

قیمت پودر کاکائو عمده با بهترین نرخ بازار در ایران ویژه کارخانجات و مراکز تولیدی و نیز مراکز پخش از مهم ترین و اصلی ترین خدمات بازرگانی پودر کاکائو سورن است. برای دریافت لیست قیمت پودر کاکائو عمده با واحد فروش در تماس باشید. برای هر نوع پودر کاکائو وارداتی مجاز یک آنالیز PDF معتبر وجود دارد که می توانید در هنگام خرید آن را دریافت نمایید.

دریافت لیست قیمت پودر کاکائو عمده

خرید پودر کاکائو فله از واردکنندگان پودر کاکائو در ایران

واردکنندگان پودر کاکائو فله ، خدمات خود را به تولیدکنندگان فعال در صنایع غذایی وابسته به پودر کاکائو ارائه می دهند. واردات مستقیم توسط واردکنندگان پودر کاکائو و فروش مستقیم آن، می تواند بهترین قیمت آن را برای مشتریان فراهم نماید.

خرید پودر کاکائو فله از واردکنندگان پودر کاکائو ، علاوه بر کسب قیمت مناسب می تواند باعث این شود که در دوره های مختلف، خیال شما از وجود محصول برای سفارش آسوده باشد.

خرید پودر کاکائو فله از واردکنندگان پودر کاکائو در ایران

ارسال مستقیم پودر کاکائو قنادی به تولیدی های سراسر کشور

ارسال مستقیم پودر کاکائو قنادی به تولیدی های سراسر کشور تحت ضوابط و قوانین فروش کالا صورت می گیرد. پودرهای کاکائو وارداتی همانطور که اشاره شد در کیسه های ۲۵ کیلویی توزیع می شوند و از نظر سطح کیفی و اصالت کالا تضمین شده هستند.

ضمن اینکه، به غیر از این محصول چندین محصول اولیه درجه یک نیز به پارت های ما اضافه شده اند که برخی از آنها عبارت‌اند از پودر نارگیل به دو صورت چرب و خشک، پودر ژلاتین باکیفیت، سوربیتول، پودر ثعلب، پودر گوار یا گوارگام هند، روغن سی بی اس مالزی، شکلات تخته‌ای در رنگ‌های مختلف و ده ها محصول دیگر که درجه کیفی بالایی دارند.

ارسال مستقیم پودر کاکائو قنادی به تولیدی های سراسر کشور

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت