شکلات
خانه / پودر کاکائو S9 / پودر کاکائو Altin Marka S9 Black | واردات پودر کاکائو

پودر کاکائو Altin Marka S9 Black | واردات پودر کاکائو

پودر کاکائو Altin Marka S9 Black

پودر کاکائو Altin Marka S9 Black یکی از محصولات پرفروش بازرگانی سورن می باشد. تعداد درختان کاکائو در کشور ما کم است و پاسخگو نیاز داخل نمی باشد به همین خاطر بازرگانی سورن به سراغ پودرهای کاکائو مرغوب ترکیه رفته است تا با واردات این محصول نیاز مراکز داخلی کشور را برطرف نماید. به منظور آشنایی بیشتر با این محصول پرکاربرد، ادامه مطلب را از دست ندهید. در ادامه به سوالات مختلفی از جمله پودر کاکائو Altin Marka چه مصارفی دارد؟ قیمت جهانی پودر کاکائو درجه یک چقدر است؟ بهترین مرکز فروش پودر کاکائو ترک Altinmarka کدام مرکز است؟ پاسخ داده ایم. با ما همراه باشید.

واردکنندگان پودر کاکائو Altin Marka S9 Black

واردکنندگان پودر کاکائو Altin Marka S9 Black
درخت کاکائو در کشورهای بسیاری یافت می شود و تولیدکنندگان پودر کاکائو به کشور ترکیه محدود نمی شوند و تولید کننده این پودر زیاد است ولی به خاطر مرغوبیت بسیار بالا کالاهای ترک، بازرگانی سورن این پودر کاکائو را ترجیح می دهد و از ترکیه به کشور وارد می کند و آن را با بهترین پکیج بندی به مراکز داخلی که به این پودر کاکائو نیاز دارند با رعایت ضوابط لازم ارسال می نماید.

مصارف پودر کاکائو آلتین مارکا سری S9

مصارف پودر کاکائو آلتین مارکا سری S9

  • تولید کیک و شیرینی

  • تولید انواع بستنی

  • تولید انواع دسر

  • تولید محصولات لبنی

  • تولید بیسکویت

  • تولید شکلات و …

قیمت جهانی پودر کاکائو درجه یک

پودر کاکائو اصل که ساخت کشور ترکیه است در مقایسه با پودرهای کاکائو تقلبی قابل قیاس نمی باشد. طبیعتا قیمت پودرهای کاکائو درجه یک بیشتر از نمونه های مشابه و تقلبی آن می باشد و باید برای آن هزینه بیشتری در نظر گرفت. از طرفی قیمت این پودر اگر عمده ای خریداری شود به اندازه چشمگیری کمتر تمام می شود. در بازرگانی سورن نیز این پودر به صورت عمده ای آماده عرضه و پخش به کل مراکز داخل ایران می باشد.

بهترین مرکز فروش پودر کاکائو ترک Altin Marka

بهترین مرکز فروش پودر کاکائو ترک Altin Marka

مدل آلتین مارکا از گرید S9 بیشتر به خاطر مصرف بالایی که در تولید انواع دسر دارد توسط کافی شاپ های مختلف در وزن بالا خریداری می شود. این پودر کاکائو به دسرهای شکلاتی طعم بی نظیری می بخشد و از مواد اولیه اصلی بیشتر دسرها به شمار می آید به همین خاطر مراکز مختلف در کشور از بهترین مرکز فروش، این پودر کاکائو را سفارش می دهند تا طعم مواد خوراکی که به مشتری عرضه می کنند عالی شود.

بازرگانی سورن یکی از بازرگانی های فعال در ایران است که این پودر کاکائو S9 را به کشور وارد می کند و برای آسایش بیشتر خریداران محترم این سایت را دایر کرده است تا مشتری ها راحت تر سفارش خود را به ثبت برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

پخش پودر کاکائو عمده

پخش کنندگان اصلی پودر کاکائو عمده تهران برای شکلات سازی و …

پخش پودر کاکائو عمده در تنوع بالا یکی از اقداماتی است که توسط مرکز ما …

Call Now Buttonتماس با ما