شکلات
خانه / پودر کاکائو / فروش پودر کاکائو فله ای Natural & Alkalized مرغوب وارداتی

فروش پودر کاکائو فله ای Natural & Alkalized مرغوب وارداتی

فروش پودر کاکائو فله

فروش پودر کاکائو فله ما در برندهای مختلف انجام می گیرد و سفارشات از سراسر کشور پذیرفته می شود. این محصول که مناسب کارخانه ها و کارگاه های تولیدی است از برندهای نام آشنایی نظیر کارگیل هلند، آلتین مارکا ترکیه، اپرا فرانسه و چندین برند اروپایی و آسیایی دیگر تامین شده است. ما این محصولات اولیه را به صورت عمده و قیمت مناسب در اختیار کادر تولید قرار داده و بخش قابل توجهی از پودر کاکائو کشور را تامین می نماییم. پیش از پرداختن به معرفی انواع پودر کاکائو بازرگانی سورن، کمی درباره خود این محصول و مراحل تولیدش صحبت می کنیم.

پودر کاکائو cocoa powder، برگرفته از میوه درخت کاکائو می باشد که در نواحی گرم وجود دارد و در کشورهای آفریقایی فراوان است.

درون این میوه، دانه های سفید رنگی وجود دارد که آنها را جهت خشک نمودن از درون میوه خارج می کنند. پس از خارج سازی و خشک شدن، مرحله تبدیل آن به پودر کاکائو آغاز می شود و در طی این مراحل و پودر نمودن اش شاهد شکل گیری پودر کاکائو هستیم. همچنین پس از جداسازی موادی مانند کره کاکائو از آن، به یک پودر کاکائو خالص تبدیل می شود.

پودری که در این مرحله به دست می آید به نام پودر کاکائو طبیعی شهرت دارد و اگر فرآیند دیگری بر روی آن اتفاق بیفتد و افزودنی به آن اضافه گردد به پودر کاکائو آلکالایز یا قلیایی تبدیل خواهد شد. البته به آن پودر کاکائو هلندی نیز گفته می شود که منظور همان پودر کاکائو آلکالایز است نه اینکه تولید کشور هلند باشد. در ادامه، اطلاعات بیشتری در مورد این محصول اولیه مهم و پرکاربرد در اختیارتان می گذاریم.

فروش پودر کاکائو فله در مدل های مختلف Natural & alkalized

فروش پودر کاکائو فله در مدل های مختلف

فروش پودر کاکائو فله  در مدل های مختلف Natural & Alkalized منجر به کسب رضایت حداکثری مشتریان می شود. همانطور که اشاره شد دو مدل پودر کاکائو به نام های طبیعی و آلکالایز داریم که هر یک از آنها مشتریان خاص خود را داشته و ویژگی های منحصر به فردی دارند.

برای مثال، مدل طبیعی تلخ مزه است و در محصولاتی به کار می رود که تولیدکننده می خواهد طعم تلخی به تولیدات اش ببخشد و رنگ این پودر کاکائو نیز بسیار روشنتر از مدل دیگری است. در مقابل، مدل آلکالایز به دلیل اضافه نمودن مواد افزودنی به آن، از طعم شیرین تری برخوردار بوده و رنگ آن نیز تغییر کرده و به قهوه ای تیره تبدیل شده است.

قیمت پودر کاکائو کیلویی (cocoa powder)

قیمت پودر کاکائو کیلویی (cocoa powder)

قیمت پودر کاکائو کیلویی (cocoa powder) بستگی به برند آن و مدل انتخابی دارد. در این مرکز، می توانید پودر کاکائو را در مدل ها و از برندهای مختلف خریداری نمایید. همچنین از آنجایی که این محصولات وارداتی هستند قیمت آنها بستگی به ارز تخصیص داده شده در زمان خرید دارد. در این راستا، قیمت روز این محصول از طریق واحد پشتیبانی و مشاور فروش ما در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

خرید پودر کاکائو مرغوب به صورت آنلاین

خرید پودر کاکائو مرغوب به صورت آنلاین

خرید پودر کاکائو مرغوب به صورت آنلاین به نفع خریداران می باشد چرا که یک صرفه جویی مالی و زمانی محسوب می شود و در زمان کوتاهی می توانند به مواد اولیه درجه یک دسترسی پیدا نمایند آن هم در تناژ بالا و با یک قیمت مناسب.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کاکائو S9

فروش پودر کاکائو s9 ترکیه – اسنو –اس۹ (نماینده واردات cacao)

فروش پودر کاکائو s9 ترکیه – اسنو – اس ۹ فروش پودر کاکائو s9 ترکیه …

Call Now Buttonتماس با ما