شکلات
خانه / روغن CBS / انواع روغن جایگزین کره کاکائو | موارد مصرف روغن سی بی اس

انواع روغن جایگزین کره کاکائو | موارد مصرف روغن سی بی اس

خرید انواع روغن جایگزین کره کاکائو توسط تولید کنندگان شکلات و شیرینی انجام می گیرد. ۳ روغن به عنوان جایگزین کره کاکائو با نام های CBS، CBR و CBE تولید شده اند که هر یک از آنها بر پایه یک اصول تولید شده و از نظر عملکرد همانند کره کاکائو هستند.

انواع روغن جایگزین کره کاکائو

حال اینکه چرا خود کره کاکائو مورد استفاده قرار نمی گیرد اول از همه به محدودیت این محصول مربوط می ‌شود. کره کاکائو یکی از فرآورده های میوه کاکائو است که درون هر میوه، تنها مقدار کمی کره می توان به دست می آورد.

به این ترتیب، برای اینکه تولید کننده به کره کاکائو در وزن دلخواه خود دسترسی پیدا نماید نیازمند تولید بی رویه کره کاکائو در جهان است که این امکان فراهم نیست. بنابراین تولید کنندگان جایگزین هایی را برای کره کاکائو در نظر گرفته اند و به جای آن، یکی از روغن های عرضه شده را مورد استفاده قرار می دهند.

از طرفی هم بهتر است روغن های جایگزین با خود کره کاکائو ترکیب شده و سپس به ترکیب شکلات ها و شیرینی ها افزوده شوند. دلیل این عمل، کیفیتی است که مخلوط این دو روغن در محصولات به وجود می آورد.

شرکت سورن، ارائه دهنده روغن جانشین کره کاکائو با بهترین قیمت در کشور است و افراد می توانند از طریق همین سایت نسبت به سفارش فله ای روغن جایگزین کره کاکائو اقدام نمایند.

عرضه انواع روغن جایگزین کره کاکائو cbs

عرضه انواع روغن جایگزین کره کاکائو cbs

عرضه انواع روغن جایگزین کره کاکائو cbs به تولیدی های شکلات سازی این امکان را می دهد تا یک روغن جایگزین مناسب برای کره کاکائو انتخاب نمایند و در نهایت به دلیل استفاده از مواد اولیه خوش قیمت، محصولات خود را با قیمت پایینی به فروش برسانند و چرخه تولید پویایی داشته باشند.

کیفیت شکلات و قیمت آن از مسائلی است که برای مصرف کننده اهمیت زیادی دارد به همین خاطر بخش قابل توجهی از تولید کنندگان در راستا کاهش قیمت های تولید به استفاده از مواد جایگزین روی آورده اند.

روغن سی بی اس نیز یکی از مواد جایگزین پرطرفدار است که به خوبی با سایر مواد ترکیب شده و قابلیت حل شدن آن کاملا مناسب و استاندارد می باشد. این محصول از نظر بافت مشابه کره کاکائو است و تفاوت اصلی آن به ساختار شیمیایی مربوط می شود.

موارد مصرف روغن سی بی اس

موارد مصرف روغن سی بی اس

موارد مصرف روغن سی بی اس متعدد است. برای نمونه، این روغن را به محتوا شکلات هایی نظیر شکلات قالبی اضافه می کنند تا به یک شکلات یکنواخت و یکدست تبدیل شود. در بخش شیرینی پزی نیز این روغن مصارف زیادی داشته و در جریان تولید شیرینی های کوکی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش روغن جانشین کره کاکائو CBS با قیمت عمده

فروش روغن جانشین کره کاکائو CBS با قیمت عمده

فروش روغن جانشین کره کاکائو CBS با قیمت عمده باعث صرفه جویی اقتصادی برای مراکز تولیدی می شود. این روغن یکی از مواد پایه ای قنادی ها و کارگاه های تولیدی به حساب می آید و معمولا در کنار کره کاکائو بکار می رود.

از دیگر محصولات مورد نیاز قنادی ها که توسط مجموعه سورن ارائه می شوند می توان به انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، کرم کاکائو، شکلات تخته ای در رنگ ها و طعم های مختلف، ژلاتین کریستالی، اسمارتیز ریز و درشت و … اشاره نمود.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش روغن جانشین CBS

شماره شرکت فروش روغن جانشین – CBS -Sime قالبی روکشی

برای تولید شکلات و شیرینی از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. یکی از اصلی‌ترین مواد …

Call Now Buttonتماس با ما