شکلات
خانه / پودر کاکائ اندونزی / قیمت عمده ای عرضه پودر کاکائو فله ای | کیسه ۲۵ کیلو

قیمت عمده ای عرضه پودر کاکائو فله ای | کیسه ۲۵ کیلو

 

پودر کاکائو ازجمله مواد مغذی است که دارای کاربردهای زیادی می‌باشد. از این محصول در صنایع غذایی مختلفی استفاده می‌شود. پودر کاکائو دارای دو نوع کلی طبیعی و آلکالایز است. هر یک از این نوع پودرهای کاکائو دارای ویژگی‌ها و کاربرد مختلفی هستند. پودرهای کاکائو در انواع برندهای مختلف ایرانی و خارجی به فروش می‌رسند. هر برند دارای ویژگی‌ها و مشخصات خاصی است. قیمت برندهای مختلف نیز متفاوت است. قیمت پودر کاکائو فله‌ای توسط مراکز تولیدی و بازرگانی‌ها به نمایندگی‌های فروش اعلام می‌گردد. معمولاً قیمت پودر کاکائو فله‌ای کمتر از قیمت خرید جزئی می‌باشد.

انواع برندهای پودر کاکائو

انواع برندهای پودر کاکائو

پودر کاکائو دارای برندهای مختلفی است. این محصول توسط کشورهای متعددی تولید و عرضه می‌شوند. به‌طورکلی برخی از انواع برندهای پودر کاکائو عبارت‌اند از:

  • پودر کاکائو کارگیل: کارگیل یکی از برندهای معتبر پودر کاکائو آلکالایز در جهان است. این برند دارای کمپانی‌های متعددی در کشورهای هلند، اسپانیا و مالزی است. در ایران بیشتر از کارگیل هلندی استفاده می‌شود.
  • پودر کاکائو آلتین مارکا: آلتین مارکا نیز یکی از برندهای معروف ترکیه‌ای است. این پودر کاکائو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای کدهای مختلفی است. در ایران بیشتر از کد s9 آلتین مارکا استفاده می‌شود. قیمت پودر کاکائو فله‌ای آلتین مارکا کمتر از برندهای اسپانیایی و هلندی است اما دارای کیفیتی مشابه می‌باشد.
  • پودر کاکائو اپرا فرانسوی: پودر کاکائو اپرا بیشتر در رنگ روشن تولید می‌شود. این پودر کاکائو دارای ۱۰ تا ۱۲ درصد چربی است و در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می‌شود.
  • پودر کاکائو جی بی مالزی: این نوع پودر کاکائو با درصد کافئین کم نیز یکی دیگر از پودرهای کاکائو مرغوب خارجی است و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

قیمت پودر کاکائو فله‌ای در ایران

قیمت پودر کاکائو فله‌ای

قیمت پودر کاکائو فله‌ای در ایران توسط بازرگانی‌های واردکننده اعلام می‌شود. البته میزان قیمت پودرهای کاکائو بستگی به عوامل مختلفی دارد. نوع پودر کاکائو، درصد میزان چربی، مارک و برند و روش خرید از عوامل مؤثر بر میزان قیمت پودر کاکائو محسوب می‌شوند. یکی از روش‌ها جهت اطلاع دقیق از قیمت هر برند پودر کاکائو مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین و یا تماس با نمایندگی‌های فروش می‌باشد.

مرکز پخش و توزیع پودر کاکائو

مرکز پخش و توزیع پودر کاکائو

بازرگانی سورن یکی از واردکنندگان و مرکز پخش و توزیع پودر کاکائو محسوب می‌شود. این مجموعه انواع برندهای معتبر و پر تقاضا پودر کاکائو را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار تولیدها قرار می‌دهد. خرید از سورن به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. جهت خرید و ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین پودر کاکائو

قیمت بهترین پودر کاکائو ارزان خارجی در ایران | Rocher | Indonesia | juliana

برای خیلی از تولیدی ها و کارخانه ها برندشان که نتیجه کیفیت محصول آنهاست در …

Call Now Buttonتماس با ما