مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

پودر کاکائو تلخ خارجی ( N19) گرید با (PH 8.5) کد سیاه (بسیار تیره)

آنچه در این مقاله میخوانیم...

پودر کاکائو تلخ خارجیمشخصات پودر کاکائو خارجی در گرید تلخبهترین پودر کاکائو برای کدام کشور است؟موارد مصرف پودر کاکائو تلخ در صنایع غذایی
پودر کاکائو تلخ خارجی

پودر کاکائو تلخ خارجی قیمت مناسب را از ما بخواهید. این پودر کاکائو ‌که از طریق واردات تامین می شود در سطح کیفی بالایی قرار داشته و کیفیت آن با کیفیت جهانی برابری می کند. در این بخش، قصد معرفی پودر کاکائو تلخ وارداتی را داریم و هر آنچه که درباره این محصول باید بدانید را شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

پودر کاکائو تلخ خارجی

پودر کاکائو تلخ خارجی

پودر کاکائو تلخ خارجی یکی از مواد اولیه اصلی کارخانجات و واحدهای تولیدی کشور است که از شرکت های آسیایی و اروپایی خریداری می شود. ممکن است برایتان سوال پیش آید که پودر کاکائو تلخ است یا شیرین و اصولا، این پودر خوراکی در ابتدا چه مزه ای دارد. توجه داشته باشید که نحوه تولید پودر کاکائو گسترده است و این محصول تحت ۳ طعم اصلی تولید و عرضه می شود.

پودر کاکائو شامل ۳ گروه اصلی پودر کاکائو روشن، پودر کاکائو فرآیند هلندی و پودر کاکائو بسیار تیره است.

پودر کاکائو روشن از طعم بسیار تلخی برخوردار است که این تلخی باعث شده نتوان از آن در هر محصولی استفاده کرد. پودر کاکائو فرآیند هلندی نیز که به پودر کاکائو قلیایی شده هم معروف است از تلخی کمتری برخوردار است و رنگ آن قهوه ای تیره می باشد. مورد بعدی مربوط به پودر کاکائو بسیار تیره است که این پودر کاکائو نسبت به مورد قبلی رنگ تیره تری داشته و تلخی آن نیز بسیار کم است به همین خاطر این پودر بیشتر در واحدهای تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات پودر کاکائو خارجی در گرید تلخ

مشخصات پودر کاکائو خارجی در گرید تلخ

از مشخصات پودر کاکائو خارجی در گرید تلخ می توان به بافت نرم و باکیفیت آن‌ها اشاره کرد. این پودر کاکائو همانطور که ذکر شد، رنگ روشنی دارد و مصارف آن نیز محدود است. در واقع، این پودر کاکائو همان پودر اولیه ای است که از میوه های درخت کاکائو استخراج می شود و معمولا آن را با اسامی پودر کاکائو طبیعی یا پودر کاکائو نچرال و ارگانیک خطاب می کنند.

شرکت های بسیاری در جهان به کار تولید پودر کاکائو تلخ ورود کرده اند و ورود آن‌ها به این حرفه، کاملا موفقیت آمیز بوده است. شرکت هایی که در تولید پودر کاکائو تلخ و شیرین موفق عمل کرده اند به تمام جوانب آن از بافت پودر کاکائو گرفته تا درصد چربی محصول توجه لازم را داشته اند به همین خاطر محصولات آن‌ها از رقبایشان پیشی گرفته است. در زیر عناوین پودرهای کاکائو خارجی موجود در مرکز را آورده ایم:

بهترین پودر کاکائو برای کدام کشور است؟

بهترین پودر کاکائو برای کدام کشور است؟

این موضوع که بهترین پودر کاکائو برای کدام کشور است؟ به پرسشی برای تولیدکنندگان به خصوص آن‌ هایی که جدیدا به جمع تولیدکنندگان قدیمی پیوسته اند پیش می آید که اکنون به آن پاسخ می دهیم. همانطور که گفتیم، کشورهای زیادی اقدام به تولید پودر کاکائو در گریدهای مختلف می کنند که از بین آن‌ها، کشورهای هلند و ترکیه موفق به تولید محصولات باکیفیتی شده اند.

البته کشورهای دیگری هم ارائه کننده پودر کاکائو تلخ خارجی باکیفیت هستند؛ اما محصولات این دو کشور در ایران موجود بوده و توسط تامین کنندگان اصلی همچون شرکت بازرگان سورن عرضه می شود. در واقع، مجموعه Soren یکی از تامین کنندگان و توزیع کنندگان اصلی پودر کاکائو در ایران است و این محصول را به صورت عمده در اختیار کارخانجات و کارگاه های تولیدی مختلف قرار می دهد.

موارد مصرف پودر کاکائو تلخ در صنایع غذایی

موارد مصرف پودر کاکائو تلخ در صنایع غذایی

موارد مصرف پودر کاکائو تلخ در صنایع غذایی محدود است و محصولات کمی هستند که حاوی پودر کاکائو تلخ باشند. شکلات تلخ یکی از مهمترین محصولاتی است که با این نوع پودر کاکائو تولید می شود. به این ترتیب، خرید پودر کاکائو خارجی در گرید تلخ بیشتر توسط تولیدکنندگان شکلات صورت می گیرد. ضمن اینکه، قیمت پودر کاکائو تلخ خارجی نیز با توجه به برند محصول و وزن سفارشی مشتری تعیین شده و به ایشان ابلاغ می شود.

پودر کاکائو تلخ خارجی

مشاوره و فروش

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت