شکلات
خانه / قهوه / واردات قهوه فوری گلد اکوادور Orginal کارتن ۲۵ کیلویی

واردات قهوه فوری گلد اکوادور Orginal کارتن ۲۵ کیلویی

قهوه فوری گلد اکوادور یکی از نوشیدنی های درجه یکی است که در بازرگانی سورن عرضه می گردد. قهوه به عنوان یک نوشیدنی انرژی بخش، مصرف بالایی دارد و در جهان دارای طرفداران بیشماری است به همین دلیل کشورهای زیادی از جمله اوکراین به تولید آن ورود کرده اند.

قهوه فوری گلد اکوادور

مشغله های فراوان افراد در طول روز باعث شده است زمان کمتری برای آماده نمودن نوشیدنی و غذا داشته باشند به همین خاطر این افراد ترجیح می دهند نوع قهوه فوری را که قابل میکس شدن با آب و شیر است خریداری نمایند.

یکی از قهوه های فوری معروف در جهان، قهوه گلد اکوادور است که کیفیت بالایی داشته و به دلیل اینکه با انجماد درست می شود بسیار سریع با آب حل می گردد.

در ادامه به بررسی جامع تر این قهوه آمریکای جنوبی پرداخته ایم که پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را از دست ندهید.

سفارش قهوه فوری گلد اکوادور در وزن بالا

سفارش قهوه فوری گلد اکوادور در وزن بالا

این سایت بستری برای انجام سفارش قهوه فوری گلد اکوادور در وزن بالا است و امکان خرید عمده قهوه گلد را میسر نموده است. این قهوه فوری به دلیل اینکه توسط دانه های قهوه مناطق مرغوب اکوادور تولید شده است و در روند تولید آن از انجماد کمک گرفته اند محبوب شده است. در ایران نیز علاقمندان به قهوه فوری با این محصول بی نظیر آشنا هستند و کافی شاپ ها و سایر مراکز مرتبط، این قهوه گلد خوش طعم را در منو خود گنجانده اند و آن را برای طرفداران قهوه های آماده عرضه می کنند.

خواص قهوه گلد اکوادور

خواص قهوه گلد اکوادور

اکنون به خواص قهوه گلد اکوادور می پردازیم. یکی از خواص این قهوه فوری، پیشگیری کنندگی آن از بروز برخی از بیماری ها است برای نمونه این قهوه درجه یک از بروز برخی بیماری ها مانند مشکلات کبدی و دیابت نوع دو جلوگیری کرده و احتمال به وجود آمدن این بیماری ها در بدن را تا حد زیادی کاهش می دهد. از دیگر خواص مصرف این قهوه می‌توان به کم شدن بیماری های قلبی و عروقی در افراد اشاره نمود. بیماری های مرتبط به قلب و عروق در ایران شایع است به همین خاطر بسیاری از افراد برای پیشگیری از بروز این بیماری ها اقدام به مصرف روزانه قهوه گلد می کنند.

قیمت خرید قهوه فوری اکوادور در بازار

قیمت خرید قهوه فوری اکوادور در بازار

قیمت خرید قهوه فوری اکوادور در بازار نسبت به قیمت آن در مرکز ما بیشتر است. مرکز ما، یک مرکز توزیع گسترده مواد اولیه و خوراکی های وارداتی در ایران است و به دلیل اینکه این مواد خوراکی را عمده ای و در وزن بالا ارائه می دهیم قیمت های عمده ای نیز برای آنها در نظر گرفته ایم.

فروشندگان عمده بهترین قهوه فوری با قیمت مناسب

فروشندگان عمده بهترین قهوه فوری با قیمت مناسب

مجموعه ما یکی از مراکز و فروشندگان عمده بهترین قهوه فوری با قیمت مناسب در کشور است. به طور کلی، دو نوع قهوه فوری به نام های کلاسیک و گلد در بازار وجود دارند. همانطور که اشاره شد قهوه فوری گلد با منجمد شدن تولید می شود ولی قهوه فوری کلاسیک با حرارت به دست می آید. در بازارهای داخل کشور و بازارهای جهانی قهوه گلد طرفداران بیشتری دارد و ما نیز این قهوه فوری را به پارت های خود افزوده ایم.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید عمده قهوه گلد توبک هند | India Tobak Gold

قهوه یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار در جهان است. قهوه دارای انواع و برندهای مختلفی است. …

Call Now Buttonتماس با ما