شکلات
خانه / گوارگام / پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم | قیمت گوارگام عمده ای

پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم | قیمت گوارگام عمده ای

در این بخش به این پرسش ها که پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم که کیفیت برتر و قیمت مناسبی داشته باشد؟ گوارگام چیست و چه کاربردهایی دارد؟ پاسخ داده ایم.

پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم

پودر گوار guar powder یکی از پودرهای خوراکی است که به محصولات غذایی اضافه شده و موجب بهبود بافت آنها می شود. بهتر است این محصول از وارد کنندگان و فروشندگان اصلی خریداری شود تا کیفیت قابل قبولی داشته باشد و قیمت آن نیز تا حد زیادی شکسته شود.

در رابطه با تولید کننده این محصول نیز این کشور هند است که پرچم دار بوده و از بهترین تولید کنندگان گیاه گوار و فرآورده آن که پودر گوار آدامسی است به حساب می آید. پودر گوار هندی توسط مجموعه سورن به سراسر ایران توزیع می گردد و با بهترین پکیج در اختیار تولید کنندگان گرامی در هر منطقه ای که باشند قرار خواهد گرفت.

پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم

پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم

حال زمان آن رسیده است به این پرسش که پودر گوار آدامسی را از کجا تهیه کنیم پاسخ دهیم. برای تولیدی هایی که چرخه تولید پویایی دارند و نیاز به مواد اولیه در وزن بالا دارند بهترین انتخاب یک خرید بدون واسطه و مستقیم می باشد.

خرید از تامین کنندگان و  توزیع کنندگان اصلی مزایا زیادی به دنبال دارد از جمله اینکه از اصل بودن محصول با توجه به وارداتی بودن اش اطمینان حاصل می کنید و می توانید آن را ارزانتر از نمونه مشابه اش در بازار تهیه نمایید.

به این ترتیب، مطمئن ترین نوع خرید در رابطه با مواد اولیه وارداتی، خرید از توزیع کنندگان اصلی یا بازرگانی ها است زیرا این مراکز در واردات و صادرات با تجربه بوده و به بازارهای جهانی و همینطور بهترین مواد اولیه شناخت کافی دارند.

گوارگام چیست (what is Guar Gum)

گوارگام چیست (what is Guar Gum)

یکی دیگر از پرسشات پر تکرار این است که گوارگام چیست (what is Guar Gum) و چه مصارفی در صنایع غذایی دارد. توجه داشته باشید که گوارگام همان پودر گوار است که از گیاه گوار به دست می آید. در واقع گوارگام نام های زیادی دارد که برخی از آنها عبارت است از پودر گوار آدامسی یا آرد گوار.

این پودر از بافت نرمی برخوردار بوده و به خوبی با سایر مواد اولیه ترکیب می شود. بیشترین مصرف گوارگام نیز در صنعت بستنی سازی صورت می گیرد و همینطور در بخش های تولید مربا و دسرهای مختلف هم به کار گرفته می شود.

غلظت بخشی، تثبیت کنندگی و بهبود کیفیت و بافت محصولات غذایی از دیگر ویژگی های گوارگام guar gum است که باعث شهرت اش شده است.

قیمت پودر گوارگام عمده ای

قیمت پودر گوارگام عمده ای

مناسب بودن قیمت پودر گوارگام عمده ای یکی از مسائلی است که خریدار را به سفارش فله ای این محصول ترغیب می نماید. مراکز تولیدی جهت خرید فله ای گوارگام کافی است سفارش خود را در همین سایت به ثبت برسانند. ضمن اینکه پودرهای خوراکی مختلفی آماده توزیع به سراسر کشور هستند که برخی از آنها عبارتند از پودر کاکائو، پودر ژلاتین، پودر نارگیل، پودر لسیتین و … . این محصولات تولید خارج از کشور هستند و با بهترین قیمت عرضه می گردند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

گوارگام صنعتی ساخت کجاست

گوارگام صنعتی ساخت کجاست؟ | نحوه تولید Guargum در India

در این بخش به این پرسش که گوارگام صنعتی ساخت کجاست پاسخ خواهیم داد و …

Call Now Buttonتماس با ما