شکلات
خانه / پودر کاکائو / خرید مستقیم از واردکننده عمده پودر کاکائو | SOREN

خرید مستقیم از واردکننده عمده پودر کاکائو | SOREN

 

پود کاکائویی که در صنایع غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد دارای انواع و برندهای مختلفی است که بیشتر این برندها خارجی می‌باشد. در کشور ایران درخت کاکائو چندانی وجود ندارد و بیشتر پودرهای کاکائو مصرفی از کشورهای برزیل، بلژیک، هلند و… وارد می‌شوند. واردکننده‌های مختلفی پودر کاکائو عمده را وارد و عرضه می‌کنند. میزان کیفیت و قیمت پودر کاکائو این مراکز باهم متفاوت است؛ ازاین‌رو انتخاب عمده‌فروشی مناسب بسیار دارای اهمیت است. در این مطلب قصد داریم شمارا با واردکننده عمده پودر کاکائو آشنا نماییم تا خریدهای خود را از بازرگانی‌های معتبر انجام دهید.

تشخیص پودر کاکائو خوب

واردکننده عمده پودر کاکائو

همان‌طور که گفته شد برندها و مراکز مختلفی پودر کاکائو را عرضه می‌کنند و به همین دلیل تشخیص پودر کاکائو خوب دشوار شده است. شما می‌توانید پودر کاکائو خوب را از روی طعم، رنگ و بوی آن تشخیص دهید. پودرهای خوب تلخی کمتری نسبت به پودرهای فرآوری شده و تقلبی دارد. رنگ پودر کاکائو خوب و مرغوب روشن‌تر از پودرهای بی‌کیفیت می‌باشد. همچنین بوی این نوع پودر کاکائو تندوتیز است؛ بنابراین با در نظر گرفتن این نکات می‌توانید یک پودر باکیفیت را از واردکننده عمده پودر کاکائو خریداری نمایید.

قیمت پودر کاکائو کیلویی

قیمت پودر کاکائو کیلویی

اگر شما پودر کاکائو را به‌صورت مستقیم از واردکننده عمده پودر کاکائو خریداری نمایید هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در خرید مستقیم واسطه‌ها حذف می‌شوند و درنتیجه شما مرغوب‌ترین پودر کاکائو را باقیمت ارزان خریداری خواهید کرد. قیمت پودر کاکائو کیلویی بستگی به عوامل مختلفی مانند نوع کشور تولیدکننده، وزن پودر کاکائو، برند، درصد کاکائو و… دارد؛ ازاین‌رو نمی‌توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت.

خرید پودر کاکائو مرغوب

پودر کاکائو مالزی

شما می‌توانید خرید پودر کاکائو مرغوب را از فروشگاه‌ها و سایت‌های مختلفی انجام دهید؛ اما به شما پیشنهاد می‌کنیم خریدهای خود را از بازرگانی‌های واردکننده عمده پودر کاکائو انجام دهید تا از کیفیت پودر کاکائو مطمئن شوید. یکی از این بازرگانی‌ها سورن می‌باشد، بازرگانی سورن واردکننده و پخش‌کننده انواع پودرهای کاکائو مرغوب با نازل‌ترین قیمت است. شما می‌توانید خریدهای خود را به‌صورت حضوری یا اینترنتی از سایت سورن انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو آلکالایز

پودر کاکائو آلکالایز چیست؟ | بهترین کاکائو در بازار + قیمت

پودر کاکائو آلکالایز یکی از محصولاتی است که در کیسه‌های ۲۰ و ۲۵ کیلویی توسط …

Call Now Buttonتماس با ما