مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

بهترین شکلات چیپسی تزیین کیک | chips chocolate

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع شکلات چیپسی کدامند؟طرز مصرف شکلات چیپسی تزیین کیکقیمت شکلات چیپسی نسوزشکلات چیپسی از کجا بخرم؟بهترین مارک شکلات چیپسی در ایرانشکلات ما :شکلات سوربنشکلات کام کایا KAM KAYAشکلات باراکا
بهترین شکلات چیپسی

بهترین شکلات چیپسی چست؟ انواع شکلات چیپسی کدامند؟ شکلات چیپسی از کجا تهیه کنیم؟ شکلات چیپسی ریز ؟ شکلات چیپسی سطلی ۳KG کارتن ۱۲kg

در پاسخ به سوال بهترین مارک شکلات چیپسی، باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. این عوامل شامل کیفیت محصول، اندازه شکلات چیپسی، تنوع رنگ، تنوع طعم، قیمت نهایی، وضعیت موجودی این محصول در بازار و … است. در ادامه در خصوص بهترین شکلات چیپسی و نحوه تهیه آن صحبت خواهیم کرد.

بهترین شکلات چیپسی

انواع شکلات چیپسی کدامند؟

انواع شکلات چیپسی در بازار ایران با مارکها، شرایط، شکل ها، طعم ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه میشوند. در این میان معروف ترین و متداول ترین انواع شکلات چیپسی به ترتیب زیر هستند:

 1. شکلات چیپسی کاکائویی
 2. شکلات چیپسی وانیلی
 3. شکلات چیپسی توت فرنگی
 4. شکلات چیپسی موزی
 5. شکلات چیپسی پرتقالی
 6. شکلات چیپسی اشکی

در میان انواع شکلات چیپسی بیشترین و پرمصرف ترین انواع شکلات چیپسی کاکائویی و بعد از آن وانیلی هست.

محتویات شکلات چیپسی شامل : پودر کاکائو، شکر، روغن جانشین کره کاکائو، شیرخشک، لسیتین خوراکی، نمک تصفیه خوراکی و وانیل می باشد.

شکلات چیپسی به انگلیسی: chips chocolate نامیده می شود. این محصول در خارج از ایران هم استفاده و طرفداران فراوانی دارد. البته در کشورهای مختلف شکل و ظاهر شکلات چیپسی و همین طور وزن آن در محصول متفاوت است.

انواع شکلات چیپسی

طرز مصرف شکلات چیپسی تزیین کیک

مصرف مهم و اصلی شکلات  چیپسی تزیین کیک و شیرینی و دونات و پیراشکی می باشد. انواع کیک تولد، کیک های خانگی، کیک های فروشگاهی بسته بندی شده، انواع پیراشکی و دونات، انواع نان های شیرین فانتزی، بسیاری از بستنی ها، کوکی ها و کلوچه ها و خیلی دیگر از محصولات حوزه شیرینی و شکلات از شکلات چیپسی به عنوان زینت دهنده و طعم دهنده محصول نهایی خود استفاده می کنند.

طرز مصرف شکلات چیپسی تزیین کیک و شیرینی و … بستگی به نوع محصول دارد. ولی برای راهنمایی بیشتر برای آن دسته از مصرف کنندگان خانگی که کیک در منزل درست می کنند:

شکلات چیپسی تزیین کیک را بعد از آماده شدن کیک به اندازه لازم روی کیک بپاشید. سپس کیک رو مجددا در فر قرار دهید تا به مدت ۱۰ دقیقه شکلات چیپیس در آن ثابت و فیکس شود. در مرحله دومی که کیک را در فر می گذارید باید حواستان به کیک باید که نسوزد. به عبارتی کیک خود را وقتی از فر بیرون اورید و شکلات چیپسی را روی آن بریزید که همچنان ۱۰ دقیقه زمان و جا برای پخت آن باقی مانده باشد. برای خرید شکلات چیپسی دقت داشته باشید که این محصول حتما می بایست مقاوم به حرارت باشد تا در گرمای فر اسیبی نبیند و یا آب نشود.

 

قیمت شکلات چیپسی نسوز

قیمت شکلات چیپسی نسوز چقدر است؟

شکلات چیپسی نسوز یا مقاوم به حرارت بسته به کیفیت تولید، کارخانه تولید، مارک و برند تولید کننده آن و میزان خرید شما میتواند متفاوت باشد. برای مثال خرید قنادان و شیرینی فروشی ها به صورت عمده می باشد. بنابراین قیمت شکلات چیپسی نسوز بصورت عمده با درصدهای تخفیفی حجمی را شامل می شوند. همچنین با توجه به محتویات شکلات چیپسی که بالاتر به آنها اشاره شد، با توجه به اینکه مواد اولیه این محصول عمدتا وارداتی هستند، نوسان قیمت ارز روی محصول نهایی روی آنها تاثیرگزار خواهد بود. بنابراین قیمت شکلات چیپسی نسوز و مقاوم به حرارت را می توانید از طریق تماس با واحد سفارشات و مشاوره پیگیری نمایید.

قیمت شکلات چیپسی نسوز

شکلات چیپسی از کجا بخرم؟

برای پاسخ به سوال شکلات چیپسی از کجا بخرم پاسخ به نحوه خرید شما بستگی دارد. اگر شما مصرف کننده نهایی محصول هستید، اینکه شکلات چیپسی را از کجا تهیه کنید پاسخ روشنی دارد. بهترین مکان برای خرید شکلات چیپسی به صورت مصرف خانگی انواع لوازم قنادی ها در سراسر کشور هستندو همچنین سایت های فروشگاهی خرده فروشی هم برای این منظور گزینه مناسبی به شمار می روند.

اگر شما شیرینی پزی و قنادی و کارخانه تولید کیک و کلوچه و کوکی و یا بستنی هستید و میخواهید بدانید بهترین شکلات چیپسی را  از کجا بخرید: پاسخ کارخانه تولید شکلات صنعتی است.

در کارخانه تولید شکلات صنعتی : انواع محصولات زیر تولید می شوند:

 1. شکلات چیپسی : در سطل های ۳ کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی : کاکائویی، وانیلی، رنگی
 2. شکلات سکه ای : در سطل های ۳ کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی : کاکائویی، وانیلی و رنگی
 3. شکلات تخته ای : در تخته های ۳ کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی : کاکائویی، وانیلی و رنگی
 4. شکلات اشکی: در سطل های ۳ کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی : کاکائویی، وانیلی، رنگی
 5. اسمارتیز ریز و درشت :  در سطل های ۲ کیلویی و کارتن های ۶ کیلویی
 6. کرم کاکائو فندقی: در سطل های ۱۲ کیلویی و ۴ کیلویی

لازم به ذکر است بسته به سفارش : شکلات چیپسی بزرگ و شکلات چیپسی ریز می توان تولید کرد.

شکلات چیپسی از کجا بخرم

بهترین مارک شکلات چیپسی در ایران

در ایران شرکت های تولید کننده ای که شکلات صنعتی تولید می کنند بعضا شکلات چیپسی هم تولید میکنند. در انتخاب بهترین شکلات چیپسی باید دقت داشت . چراکه همانطوری که عنوان شد بیشتر مواد اولیه مورد استفاده در شکلات چیپسی ، ترافل، اسمارتیز ، تخته ای و … وارداتی هستند. بنابراین انتخاب نوع پودر کاکائو ، روغن جانشین کره کاکائو، لسیتین، اسید سیتریک و … در کیفیت و قیمت محصول نهایی بسیار تاثیر گزار است. همچینن برای انتخاب بهترین شکلات چیپسی بدانید که تخصص و سابقه شرکت تولید کننده و کارخانه محصول بسیار مهم است .

همچنین مساله مهم دیگری در این میان مطرح هست و آن هم قیمت است. قیمت شکلات چیپسی، که خودش به عنوان یک عامل تزئینی در محصول نهایی استفاده میشود، باید مناسب و رقابتی باشد. چرا که باعث افزایش قیمت محصول نهایی و از دست رفتن بازار آن نشور.

در نتیجه برای انتخاب بهترین شکلات چیپسی :

 1. سابقه و تخصص کارخانه تولیدکننده
 2. قیمت شکلات چیپسی
 3. کیفیت شکلات چیپسی و مواد اولیه آن

مهم ترین مواردی هستند که باید به آنها توجه کنید.

با این اوصاف تولید کنندگان بهترین مارک شکلات تخته ای در ایران موارد زیر هستند:

 • شکلات ما :

 این کارخانه با تولید برخی از شکلات های صنعتی مانند شکلات تخته ای مطرح کرده و کیفیت نسبتا مناسبی دارد. به نسبت رقبا اما قیمت بالاتری دارد.

 • شکلات سوربن

شکلات تخته ای سوربن هم در کنار شکلات چیپسی آن جزو شکلات های نسبتا معروف در بازار و پرطرفدار هستند. قیمت بالاتر و البته کیفیت مناسب جزو ویژگی های این محصول است.

 • شکلات کام کایا KAM KAYA

شرکت شکلات صنعتی کام کایا، با ارائه محصولات شکلاتی صنعتی ویژه قنادی ها و شیرینی  فروشی ها و کارخانه های کیک  کلوچه انواع شکلات تخته ای، شکلات چیپسی، شکلات سکه ای، کرم کاکائو، اسمارتیز ریز و درشت و ساچر را تولید و عرضه می نماید.

 • شکلات باراکا

باراکا جزو قدیمی ترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید شکلات در ایران است. این شرکت در کنار انواع شکلات مصرف کننده در طول سالیان اخیر شکلات های صنعتی را هم در سبد تولیدش اضافه کرده است.

بهترین مارک شکلات چیپسی را میتوانید با گرفتن ارتباط با پشتیبانی شرکت های اشاره شده بیابید.

 

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت