مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

مرجع فروش پودر کاکائو عمده – مرکز کاکائو سورن

آنچه در این مقاله میخوانیم...

مراکز فروش پودر کاکائو عمدهپودر کاکائو تیره دارای چی مشخصاتی است؟مشاوره خرید پودر کاکائو خارجی فلهواردات انواع پودر کاکائو خارجی مرغوبپودر کاکائو اسپانیایی مونر Moonerپودر کاکائو هلندیپودر کاکائو ترکیه ای S9پودر کاکائو آلمانی Lux Fineقیمت پودر کاکائو فله ای
پودر کاکائو فله

فروش پودر کاکائو عمده به صورت فله و کیسه ای ویژه خریداران عمده ، کارخانجات شکلات و شیرینی ، کیک ، بستنی و غیره به صورت ویژه بی واسطه و مستقیم عرضه می شود.

مراکز فروش پودر کاکائو عمده

پودر کاکائو ماده اولیه مهم و تاثیرگذاری در صنایع غذایی می باشد که تاثیر بالایی بر طعم و کیفیت محصول نهایی دارد. از طرف دیگر ، با توجه به مصرف دائمی و بالای آن ، انتخاب بهترین گزینه از لحاظ قیمت و کیفیت می تواند منجر به موفقیت بیشتری شود. بنابراین ارتباط با مراکز فروش پودر کاکائو عمده در این زمینه راهکار خوبی است. بدین منظور برای ارتباط با مرجع تخصص فروش پودر کاکائو عمده سورن و عقد قراردادهای همکاری برای کارخانه ها  می توانید با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

فروش پودر کاکائو عمده

پودر کاکائو تیره دارای چی مشخصاتی است؟

کاکائو جامد ماده ای است که از کره کاکائو باقی مانده از دانه های کاکائو حاصل می شود. در واقع اصطلاح کره کاکائو را به قسمت چرب کاکائو می گویند. اگر بخواهیم در خصوص آمار وزن کره کاکائو صحبت کنیم باید بگوییم که کره کاکائو ۵۰ تا ۵۷ درصد از وزن دانه کاکائو را به خود اختصاص داده است. کره کاکائو دلیل اصلی خاصیت ذوب شوندگی شکلات است.

خمیر کاکائو : خمیر کاکائو ماده است که از حرارت دادن دانه های کاکائو بوجود می آید. در نهایت پودر کاکائو طبیعی ماده است که از دانه های کاکائو و استحصال کاکائو جامئ حاصل می شود.

به طور طبیعی و در حال نرمال و بدون ایجاد تغییر پودر کاکائو طبیعی است. ولی برای استفاده در صنایع مختلف و کاربردهای متنوع ، با تغییراتی که در پودر کاکائو می دهند به پودر کاکائو آلکالایزر تیره رنگ تر می رسند.

پودر کاکائو تیره ، دارای طعم بیشتر و تند تر و رنگ پودر سیاه تری از پودر کاکائو طبیعی است. این خاصیت باعث ایجاد عطر بیشتر برای محصول نهایی و رنگدهی بالاتری می شود.

پودر کاکائو تیره از لحاظ خواص دارای چربی بین ۱۰ تا ۱۲ ، و PH بین ۶ تا ۸٫۵ می باشد که حداکثر رطوبت آن ۵ درصد است.

 

مشاوره خرید پودر کاکائو خارجی فله

پودر کاکائو محصول درخت کاکائو می باشد. درخت کاکائو هم گیاهی است که در ایران نمی روید و لذا کلا محصول پودر کاکائو محصولی خارجی و وارداتس است. از طرفی با توجه به عرضه و تقاضای بالا برای مصرف پودر کاکائو ، انواع برندهای پودر کاکائو در بازار موجود است که با توجه به خواص و ویژگی های متفاوت و همچنین کیفیت های متفاوت ، نیاز شناخت و آگاهی خریدار را بیشتر کرده است. مشاوره خرید پودر کاکائو خارجی مرغوب از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن ، از جمله اهداف مجموعه ما برای همکاری بیشتر با مشتریان ارجمند است. از این رو برای خرید پودر کاکائو خارجی می توانید با تماس با واحد پشتیبانی اطلاعات تکمیلی بیشتری کسب نمایید.

فروش پودر کاکائو عمده

واردات انواع پودر کاکائو خارجی مرغوب

پودر کاکائو خارجی مرغوب و باکیفیت وارداتی در ایران می تواند از کشورهای زیر باشد:

پودر کاکائو اسپانیایی مونر Mooner

از جمله پودر کاکائو اسپانیایی های معروف و مرغوب که طرفداران زیادی در سراسر دنیا و ایران دارد، پودر کاکائو اسپانیایی مونر می باشد.

پودر کاکائو اسپانیایی مونر

پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو های هلندی در بازار ایران بسیار شناخته شده و معروف هستند. از جمله معروف ترین پودر کاکائو هلندی برند بنسروپ و کارگیل هستند. در این مرکز خرید پودر کاکائو هلندی کارگیل و بنسروپ برای کارخانه ها با شرایط ویژه امکان پذیر است.

فروش پودر کاکائو عمده

پودر کاکائو ترکیه ای S9

پودر کاکائو ترکیه ای اس ۹S قطعا معروفترین برند پودر کاکائو ترک می باشد که واردات مستقیم و بی واسطه آن ، بهترین قیمت فروش پودر کاکائو را برای مشتریان ما به همراه داشته است.

فروش پودر کاکائو عمده

پودر کاکائو آلمانی Lux Fine

واردات پودر کاکائو لوکس فاین آلمان و فروش عمده برای کارخانه ها و واحدهای تولیدی به عنوان پودر کاکائویی معتبر و اصیل ، از جمله انتخاب های خوب پودر کاکائو خارجی برای مصرف کنندگان عمده است.

فروش پودر کاکائو عمده

قیمت پودر کاکائو فله ای

با توجه به اینکه پودر کاکائو محصول خارجی و وادراتی است ، قیمت پودر کاکائو فله ای خارجی ، با نوسانات ارزی در نظر گرفته و ارائه می شود. بنابراین برای کسب آنلاین قیمت پودر کاکائو فله ای می توانید از طریق تماس با واحد فروش با ما در ارتباط باشید.

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت