شکلات
خانه / پودر کاکائو / Gerkenz Cacao |فروش پودر کاکائو کارگیل Gt50 Cargill | پالت ۱۰۰۰ کیلویی

Gerkenz Cacao |فروش پودر کاکائو کارگیل Gt50 Cargill | پالت ۱۰۰۰ کیلویی

مدت زیادی از فروش پودر کاکائو کارگیل در مرکز ما می گذرد. این پودر کاکائو ( Cargill Gerkenz CACAO Gt50) که وارداتی است از کیفیت بالایی برخوردار بوده و یک برند سرشناس در بازار به حساب می آید به همین خاطر این محصول در کشورهای بسیاری مشاهده می شود. در کشور ما نیز این پودر کاکائو در تناژ بالا وارد شده است که مرکز ما یکی از وارد کنندگان این محصول درجه یک می باشد.

فروش پودر کاکائو کارگیل

مصارف پودر کاکائو کارگیل بسیار بالا است و در صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد و افراد بسیاری از این برند در کار خود استفاده می کنند. جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این پودر کاکائو خارجی ادامه مطلب را از دست ندهید.

فروش پودر کاکائو کارگیل Gerkenz Cacao

فروش پودر کاکائو کارگیل

فروش پودر کاکائو کارگیل Gerkenz Cacao از آنجایی مهم و حائز اهمیت است که تولید کنندگان از پودرهای کاکائو متفاوتی درون محصولات شان استفاده می کنند و عده ای که ترجیح می دهند از برند کارگیل در تولیدات شان استفاده نمایند تعداد زیادی دارند. بنابراین دریافت سفارش از سوی تولید کنندگان محترم منجر به ترغیب مجموعه به واردات پودر کاکائو برند کارگیل شده است.

واردات پودر کاکائو کارگیل Cargill Cocoa Powder

واردات پودر کاکائو کارگیل Cargill Cocoa Powder

واردات پودر کاکائو کارگیل Cargill Cocoa Powder به دلیل استقبال فراوان از این محصول صورت گرفته است. این پودر کاکائو باکیفیت موفق شده به بازارهای زیادی راه پیدا کند و در کارگاه های تولیدی کشورهای زیادی به کار گرفته می شود. کارگاه های تولیدی ایران هم یکی از بسترهای این پودر کاکائو می باشد و درون محصولات خوراکی بیشماری در ایران به کار رفته است.

توزیع عمده پودر کاکائو GT50 Gerkenz Cacao Cargill

بازرگانی سورن سابقه زیادی در توزیع عمده پودر کاکائو GT50 Gerkenz Cacao Cargill دارد. در مجموعه ما، انواع پودر کاکائو از برندهای مختلف و ویژگی های گوناگون وجود دارد و چندین برند معروف جهت عرضه عمده آماده شده اند از جمله برند پرطرفدار کارگیل که کاربرد و فروش بالایی دارد.

فروش عمده پودر کاکائو که به صورت پالت های ۱۰۰۰ کیلویی به پایتخت محدود نمی شود و به سراسر کشور انجام می گیرد. تولید کنندگان و عمده فروشان محترم می توانند جهت مشاهده کاتالوگ و برندهای موجود ما و قیمت به روز شده محصولات با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار نمایند.

در واقع، برندهای وارداتی مانند کارگیل به دلیل پرداخت ارز بایستی قیمت هایشان به روز شده اعلام گردد چرا که نرخ ارز در روزهای سال متفاوت بوده و قیمت بستگی به روزی دارد که محصول خریداری شده است. بنابراین برای استعلام قیمت و آنالیز تمام برندهای موجود با مشاور تخصصی صحبت نمایید تا در نهایت راحت تر درباره وزن درخواستی و برند آن تصمیم گیری نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

پودر کاکائو آلکالایز

پودر کاکائو آلکالایز چیست؟ | بهترین کاکائو در بازار + قیمت

پودر کاکائو آلکالایز یکی از محصولاتی است که در کیسه‌های ۲۰ و ۲۵ کیلویی توسط …

Call Now Buttonتماس با ما