شکلات
خانه / لسیتین / خرید از شرکت واردات لسیتین سویا | ُSoren

خرید از شرکت واردات لسیتین سویا | ُSoren

واردات لسیتین سویا

در تولیدی‌های مواد غذایی و خوراکی از افزودنی‌های مختلفی استفاده می‌شود. هرکدام از این افزودنی‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند. برخی از آن‌ها برای طعم دهی و برخی برای حفظ و ماندگاری مواد غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از افزودنی‌های پرکاربرد مواد غذایی، لسیتین می‌باشد. لسیتین نوعی بافت چربی است که در محصولاتی مانند تخم‌مرغ و سویا یافت می‌شود. ازآنجایی‌که میزان قیمت دانه‌های سویا کم است، بیشتر لسیتین مصرفی صنایع مختلف از دانه سویا استخراج می‌شود. لسیتین دارای برندهای مختلف ایرانی و خارجی است. واردات لسیتین سویا از کشورهای مختلفی صورت می‌گیرد. میزان کیفیت و قیمت برندهای مختلف لسیتین باهم متفاوت است. در ادامه بیشتر با انواع لسیتین و کاربردهای آن آشنا خواهید شد.

انواع لسیتین سویا

انواع لسیتین سویا

لسیتین در مواد مختلفی مانند جگر گوساله، بادام‌زمینی، تخمه آفتابگردان، تخم‌مرغ و سویا یافت می‌شود. لسیتین بافتی چربی مانند و زردرنگ دارد. لسیتین پودری و لسیتین مایع انواع لسیتین سویا می‌باشند که از طریق تولید و واردات لسیتین سویا از کشورهای مختلف تأمین می‌شوند. از لسیتین مایع در محصولاتی مانند کیک، کلوچه، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. لسیتین پودری قابلیت حل شدن در آب را دارد و از آن بیشتر به‌عنوان بهبوددهنده مواد اولیه نان استفاده می‌شود. لسیتین یک روان کننده است و باعث هموار و یکدست شدن مواد اولیه محصولات غذایی می‌شود. این ماده باعث افزایش ماندگاری محصولات غذایی نیز می‌شود.

کاربرد لسیتین سویا

کاربرد لسیتین سویا

کاربرد لسیتین سویا بسیار گسترده است. از این ماده در صنایع مختلفی استفاده می‌شود به همین دلیل واردات لسیتین سویا در سطح گسترده‌ای در حال انجام است تا نیازهای مصرفی کشور تأمین شود. البته این ماده در ایران نیز تولید می‌شود اما بخش بیشتر آن از طریق واردات تأمین می‌گردد. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف لسیتین سویا عبارت‌اند از:

  • در تولید محصولات غذایی برای هموار و یکدست کردن مواد اولیه استفاده می‌شود.
  • در تهیه برخی از غذای حیوانات مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • در صنایع آرایشی و بهداشتی به‌عنوان مرطوب‌کننده مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • برای جداسازی برخی از مواد غذایی استفاده می‌شود.
  • نقش نگه‌دارنده و تثبیت‌کننده دارد و استفاده از آن باعث ماندگاری بیشتر محصولات غذایی می‌شود.

واردات لسیتین سویا

واردات لسیتین سویا

بیشتر واردات لسیتین سویا از کشورهایی مانند هند و اسپانیا صورت می‌گیرد. میزان کیفیت و قیمت لسیتین این کشورها باهم متفاوت است. لسیتین سویا هندی از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و به همین دلیل بیشتر خریدوفروش می‌شود. یکی از واردکنندگان اصلی لسیتین سویا، بازرگانی سورن است. سورن انواع لسیتین سویا را با بهترین کیفیت و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت لسیتین مایع

قیمت لسیتین مایع بشکه ۲۵۰ لیتری | Vippy |Global | Indian

روغن یکی از محصولات غذایی است که از آن در صنایع مختلف استفاده می‌شود. روغن‌ها …

Call Now Buttonتماس با ما