مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

بررسی نرخ قیمتی پودرکاکائو فله ۱۴۰۳ + فروش عمده

آنچه در این مقاله میخوانیم...

پودر کاکائو عمده ای خارجیتشخیص پودر کاکائو اصل- خرید پودر کاکائو خارجی اورجینالواردکنندگان پودر کاکائو خارجی اصل در ایرانقیمت پودر کاکائو فله ای1. تحقیقات بازار2. مذاکره با تامین‌کنندگان3. سفارشات بزرگ4. استفاده از منابع آنلاین5. ایجاد روابط قوی با تامین‌کنندگاننتیجه‌گیریمرکز فروش پودر کاکائو فلهفروش پودر کاکائو عمده ای مرغوب 1403خرید پودر کاکائو فله + ارسال شهرستانقیمت پودر کاکائو عمده هلندیجدول ارزش غذایی پودر کاکائو
پودر کاکائو عمده ای

 قیمت پودر کاکائو فله ای، پودر کاکائو عمده، کاکائو ۲۵ کیلویی ۱۰-۱۲ با PH 7 ، پودر کاکائو خارجی ۳-۴ $ ، پودر کاکائو S9 + کارگیل

پودر کاکائو عمده ای و قیمت آن ، برای خریداران دائمی پودر کاکائو و تولید کنندگانی که همواره از این محصول به عنوان یک مواد اولیه در تولید محصولات نهایی خود استفاده می کنند ، مهم و ضروی است. قیمت خرید عمده پودر کاکائو  و شرایط ثبت  سفارشات از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن ، در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد. با ما همراه باشید.

پودر کاکائو عمده ای

پودر کاکائو عمده ای خارجی

پودر کاکائو عمده ای خارجی را در انواع مختلف می توانید از واحدهای فروش پودر کاکائو وارد کننده مستقیم پودر کاکائو که بیشترین مصرف را در کارخانجات شکلات سازی، کیک و شیرینی سازی دارد، خریداری کنید.
برای خرید کاکائو خالص باید نکاتی را در هنگام خرید رعایت کنید و بهترین اطلاعات را در مورد این محصول داشته باشید.

تشخیص اصل یا فیک و تقلبی بودن پودر کاکائو کمی دشوار است زیرا بسیاری از سود جویان در صنعت غذایی با اضافه کردن نشاسته یا اسانس کاکائو در تولید پودر اصل تقلب می کنند. در ادامه به راه های شناسایی پودر کاکائو خارجی اورجینال می پردازیم.

پودر کاکائو عمده ای

تشخیص پودر کاکائو اصل- خرید پودر کاکائو خارجی اورجینال

معمولا پودر کاکائو اصل دارای ویژگی های زیر می باشد. پس در هنگام خرید به این فاکتور ها توجه ویژه کنید:

 1. میزان چربی پودر کاکائو بین ۱۰ تا ۲۰ درصد است. بنابراین نمونه هایی از کاکائو که میزان چربی آنها کمتر یا بیشتر از این مقدار باشد تقلبی خواهد بود.
 2. پودر کاکائو اصل از دانه های کاکائو با کیفیت آفریقای غربی تهیه می شود و میزان رطوبت موجود در آن بسیار کم است.
 3. پودر کاکائو اصل بسیار نرم است و می توان گفت درجه نرمی آن باید ۹۹٫۸ درصد باشد.
 4. میزان PH نیز مهم است .معمولا پودر کاکائو اصل ph حدود ۸٫۷ دارد.
 5. میزان تلخی پودر کاکائو اورجینال در حد طبیعی است و بر خلاف تصور خیلی تلخ نیست.

یشتر بخوانید: قیمت کنجد عمده ۱۴۰۳| مصارف صنعتی کنجد در بازار

 

واردکنندگان پودر کاکائو خارجی اصل در ایران

خرید مستقیم و بی واسطه پودر کاکائو فله به صورت عمده برای تولیدی ها و کارخانه ها می تواند امتیاز مهمی باشد. چرا که با کسب بهترین قیمت پودر کاکائو عمده از طریق واردکنندگان پودر کاکائو ،  هم می توان خیال راحت تری نسب به تامین همیشگی آن داشت و هم خرید محصولی اصلی و دست اولی را می توان تجربه کرد. واردکنندگان پودر کاکائو  با عرضه مستقیم از منابع خارجی ، و پخش سراسری می توانند تولید کنندگان را پشتیبانی نمایند. بازرگانی پودر کاکائو سورن ، با تجریه و شناخت کافی از صنعت کاکائو و شکلات ، بهترین قیمت پودر کاکائو عمده  را برای مشتریان فراهم کرده است.

پودر کاکائو عمده ای

قیمت پودر کاکائو فله ای

قیمت پودر کاکائو در بازار  کاملا متغیر است و دو عامل نوع پودر کاکائو و میزان سفارش  نقش بسزایی در قیمت پودر کاکائو فله مخصوصا در کیسه های ۲۵ کیلویی دارد.
بنابراین تنها هنگام خرید می توانید بهترین قیمت ها را دریافت کنید. انتخاب نوع شرکت بازرگانی توزیع کننده پودر کاکائو بسیار مهم است.

در شرکت بازرگانی سورن پودر کاکائو فله ای با قیمت مناسب جهت تولیدی ها عرضه می شود.

در بازار پودر کاکائو، تاجران می‌خواهند بهترین قیمت‌ها را برای خرید عمده داشته باشند تا سودآوری تجاری خود را افزایش دهند. در این مقاله، به بررسی راهکارها و راهنمایی‌هایی که تاجران می‌توانند برای به دست آوردن بهترین قیمت عمده پودر کاکائو اقدام کنند، می‌پردازیم.

۱٫ تحقیقات بازار

قبل از هر خرید، تحقیقات بازار از اهمیت بالایی برخوردار است. تاجران باید بازار را دقیقاً بررسی کنند تا به اطلاعاتی در مورد قیمت‌ها، رقبا، و تغییرات بازار دست یابند.

۲٫ مذاکره با تامین‌کنندگان

مذاکره با تامین‌کنندگان یک مهارت حیاتی است. تاجران باید توانایی مذاکره قوی داشته باشند تا با تامین‌کنندگان به قیمت‌های مناسب توافق کنند. ممکن است به کمک مذاکره مشخصات محصول، شرایط تحویل، و قیمت‌ها بهبود یابد.

۳٫ سفارشات بزرگ

تاجران ممکن است با سفارشات بزرگ توانسته بهترین قیمت‌ها را از تامین‌کنندگان بخواهند. سفارشات بزرگ معمولاً به تاجران امکان می‌دهد تا تخفیف‌های خاص و شرایط بهتری در مذاکرات به دست آورند.

۴٫ استفاده از منابع آنلاین

با استفاده از منابع آنلاین، تاجران می‌توانند قیمت‌ها را مقایسه کرده و اطلاعات به‌روز در مورد بازار را به دست آورند. این اطلاعات می‌تواند به تاجران کمک کند تا تصمیمات بهتری در مورد خرید و مذاکره بگیرند.

۵٫ ایجاد روابط قوی با تامین‌کنندگان

رابطه مثبت و قوی با تامین‌کنندگان می‌تواند به تاجران کمک کند تا به قیمت‌های مناسب‌تر دست یابند. روابط مطبوع با تامین‌کنندگان می‌تواند به تبادل اطلاعات و همکاری بیشتری منجر شود.

نتیجه‌گیری

با توجه به تحقیقات بازار، مذاکره مهارتمندانه، استفاده از سفارشات بزرگ، بهره‌مندی از منابع آنلاین، و ایجاد روابط موثر با تامین‌کنندگان، تاجران می‌توانند به بهترین قیمت‌ها برای پودر کاکائو دست یابند و تجارت خود را رونق بخشند.

 

پودر کاکائو عمده ای

مرکز فروش پودر کاکائو فله

فروش عمده پودر کاکائو طبیعی و هلندی در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی تولید شده در بهترین کارخانه های فرآوری دانه کاکائو خام دنیا در این مرکز عمده فروشی پودر کاکائو با تناژ بالا در حال انجام است.
انواع پودر کاکائو قلیایی در مورد هر برند وارداتی در این واحد تولیدی و عمده فروش بازرگانی روزانه  با فروش مستقیم به تولید کنندگان عرضه می شود.

فروش پودر کاکائو عمده ای مرغوب ۱۴۰۳

از دغدغه های اصلی یک تولید کننده موفق همیشه ، کیفیت است. بنابراین بسیاری از مشتریان را مشاهده می کنیم به به دنبال مرکز فروش پودر کاکائو مرغوب و با کیفیت هستند تا بتوانند علاوه بر خریدی ارزان کیفیتی مناسب را هم تجربه کنند.

در سال ۱۴۰۳ با ارتباطات گسترده با دفاتر خارجی خود در کشورهای خارجی مانند ترکیه و امارات ، و همچنین شناخت کافی از صنعت پودر کاکائو و تولید کنندگان ، توانسته ایم با فروش پودر کاکائو مرغوب  نیاز مشتریان خود را براورده نماییم.

 

پودر کاکائو عمده ای

خرید پودر کاکائو فله + ارسال شهرستان

خرید پودر کاکائو فله در کیسه های ۲۵ کیلویی برای تهران و شهرستانی هایی که از پودر کاکائو به صورت مستقیم در محصولات خود استفاده می کنند از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن امکان پذیر است. ارسال سفارشات برای شهرستانی های عزیز در شمال و جنوب و شرق و غرب از طریق باربری های سراسر کشور و با اخذ قرارداد با باربری ها امین و مطمئن انجام می شود. امکان خرید پودر کاکائو فله با بهترین قیمت به صورت آنلاین از دیگر خدمات مجموعه ماست که در اختیار تولیدی ها قرار گرفته است تا از این طریق خریدی ارزان تر و سریع تر را تجربه نمایند. بهترین و معروف ترین پودر کاکائو های خارجی موجود در بازار ایارن عبارتند از:

 1. پودر کاکائو کارگیل هلندی کدهای GT50 – DB400 _ DB82 _ GT50
 2. پودر کاکائو آلتین مارکا کدهای S8 – S9
 3. پودر کاکائو اسپانیایی Opera 
 4. پودر کاکائو اسپانیایی Indcresa

قیمت پودر کاکائو عمده هلندی

یکی از انواع پودر کاکائو های خارجی محبوب و معروف در بازار ایران ، انواع پودر کاکائو هلندی است پودر کاکائو هلندی ها در ایران از برندهای معروف و معتبری وارد و عرضه شده است که بعضی از معروف ترین آنها شامل موارد زیر است:

 • پودر کاکائو هلندی کارگیل گرکنز
 • پودر کاکائو بنسروپ هلند 
 • پودر کاکائو هلندی نگرو

قیمت پودر کاکائو عمده هلندی با مارک های اصلی دارای لیست قیمت می باشد که می توانید آن را از کارشناسان دریافت نمایید.

پودر کاکائو عمده ای

 

جدول ارزش غذایی پودر کاکائو

میزان ارزش غذایی پودر کاکائو (مقدار هر ۱۰۰ گرم) برابر با مقدار زیر است:

 1. انرژی:
  • حدود ۴۰۰-۵۰۰ کیلوکالری
 2. پروتئین:
  • حدود ۲۰-۳۰ گرم
 3. چربی:
  • حدود ۲۰-۳۰ گرم (که ممکن است چربی اشباع و افتراق کننده را شامل شود)
 4. کربوهیدرات:
  • حدود ۳۰-۴۰ گرم
  • شامل قندهای ساده و قندهای پیچیده
 5. فیبر:
  • حدود ۱۰-۱۵ گرم
 6. قند:
  • حدود ۱۰-۲۰ گرم
  • شامل قندهای طبیعی کاکائو
 7. مواد معدنی و ویتامین‌ها:
  • غنی از مس، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، روی، ویتامین C و ویتامین‌های گروه B
 8. آنتی‌اکسیدان‌ها:
  • حاوی فلاونول‌ها، کاتکین‌ها و کاروتنوئیدها
 9. چربی اشباع و ترانس:
  • میزان چربی اشباع و ترانس بستگی به نوع و فرآیند تولید دارد.
 10. کلسترول:
  • ممکن است حاوی کلسترول باشد

 

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت