مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شکلات دعوت می نماید.

                                         برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه همراه باشید:

 

تولید شکلات تخته ای کیلویی ایرانی شمشی فله

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع شکلات تخته ای شمشیشکلات تخته ای کیلویی رنگیشکلات تخته ای شیرینشکلات تخته ای سفید وانیلیشکلات تخته ای سیاه دارکخرید شکلات تخته ای کیلویی قیمت مناسب لیست قیمت شکلات تخته ای فله ایرانیشکلات تخته ای شمشی 1000 گرمی و 3000 گرمیطرز تهیه شکلات تخته ای در منزل
شکلات تخته ای کیلویی

شکلات تخته ای کیلویی مصرف اصلی بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات شکلات ، بستنی و … می باشد.

شکلات تخته ای کیلویی در شمش های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های ۱۲ کیلویی تولید و عرضه می شوند. بسیاری از مشتریان ما که خرید شکلات کیلویی عمده و فله دارند ، ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت شمش های سه کیلویی انجام دهند.

شکلات تخته ای کیلویی

انواع شکلات تخته ای شمشی

شکلات های تخته ای کیلویی در انواع مختلفی تولید و در اختبار تولید کنندگان قرار می گیرد. از درخواست های اصلی تولید کنندگان شکلات های تخته ای رنگی می باشد که در تولیدات مختلفی می توان از آنها استفاده نمود.

انواع شکلات تخته ای شامل موارد زیر است:

  • شکلات تخته ای کیلویی رنگی

  • شکلات تخته ای شیرین

  • شکلات تخته ای سفید وانیلی

  • شکلات تخته ای سیاه دارک

شکلات تخته ای کیلویی

خرید شکلات تخته ای کیلویی قیمت مناسب

با توجه به مصرفی بودن شکلات تخته ای ، از موارد مهمی که برای خریداران هست قیمت شکلات تخته ای کیلویی فله است. چرا که خرید دوره ای و مرتب این محصول برای تولیدات نهایی مورد نیاز است. پس خرید شکلات تخته ای کیلویی قیمت مناسب  می تواند در کاهش هزینه های محصولات نهایی مثمر ثمر باشد. مجموعه ما با درک نیازمشتری و دغدغه تولید کنندگان ، ارائه شکلات تخته ای کیلویی با قیمت های مناسب را امکان پذیر ساخته است. به این ترتیب توانسته ایم مشتریان خود را در سراسر کشور پشتیبانی نماییم.

شکلات تخته ای کیلویی

 لیست قیمت شکلات تخته ای فله ایرانی

شکلات های تخته ای بسته به اینکه سفید هستند یا رنگی و یا دارک و سیاه ، دارای قیمت های متفاوتی هستند. همچنین قیمت شکلات تخته ای فله ای ویژه تولید کنندگان و کارخانه های صنایع غذایی با قیمت های فروش مصرف کننده خانگی متفاوت است. لیست قیمت شکلات تخته ای فله از طریق پشتیبانی فروش ، به صورت مستقیم در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شکلات تخته ای کیلویی

شکلات تخته ای شمشی ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی

شکلات تخته ای های کیلویی به اصطلاح شکلات تخته ای شمشی هم نامیده می شوند. این نام به خاطر غالب طراحی شکلات ها نامگذاری شده است. شکلات تخته ای شمشی سفید از مصارف عمده و بالا برای تهیه بستنی وانیلی و مصارفی از این قبیل است. شکلات تخته ای شمشی در قالب های یک کیلویی و سه کیلویی تولید و در کارتن های ۱۲ کیلویی عرضه می شوند. برای خرید شکلات تخته ای شمشی عمده می توانید با واحد فروش در تماس باشید.

طرز تهیه شکلات تخته ای در منزل

 

محمدمهدی موذن زادگان

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت