شکلات
خانه / شکلات تخته ای / تولید شکلات تخته ای کیلویی ایرانی شمشی فله

تولید شکلات تخته ای کیلویی ایرانی شمشی فله

شکلات تخته ای کیلویی مصرف اصلی بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات شکلات ، بستنی و … می باشد.

شکلات تخته ای کیلویی در شمش های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های ۱۲ کیلویی تولید و عرضه می شوند. بسیاری از مشتریان ما که خرید شکلات کیلویی عمده و فله دارند ، ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت شمش های سه کیلویی انجام دهند.

شکلات تخته ای کیلویی

انواع شکلات تخته ای شمشی

شکلات های تخته ای کیلویی در انواع مختلفی تولید و در اختبار تولید کنندگان قرار می گیرد. از درخواست های اصلی تولید کنندگان شکلات های تخته ای رنگی می باشد که در تولیدات مختلفی می توان از آنها استفاده نمود.

انواع شکلات تخته ای شامل موارد زیر است:

  • شکلات تخته ای کیلویی رنگی

  • شکلات تخته ای شیرین

  • شکلات تخته ای سفید وانیلی

  • شکلات تخته ای سیاه دارک

شکلات تخته ای کیلویی

خرید شکلات تخته ای کیلویی قیمت مناسب

با توجه به مصرفی بودن شکلات تخته ای ، از موارد مهمی که برای خریداران هست قیمت شکلات تخته ای کیلویی فله است. چرا که خرید دوره ای و مرتب این محصول برای تولیدات نهایی مورد نیاز است. پس خرید شکلات تخته ای کیلویی قیمت مناسب  می تواند در کاهش هزینه های محصولات نهایی مثمر ثمر باشد. مجموعه ما با درک نیازمشتری و دغدغه تولید کنندگان ، ارائه شکلات تخته ای کیلویی با قیمت های مناسب را امکان پذیر ساخته است. به این ترتیب توانسته ایم مشتریان خود را در سراسر کشور پشتیبانی نماییم.

شکلات تخته ای کیلویی

 لیست قیمت شکلات تخته ای فله ایرانی

شکلات های تخته ای بسته به اینکه سفید هستند یا رنگی و یا دارک و سیاه ، دارای قیمت های متفاوتی هستند. همچنین قیمت شکلات تخته ای فله ای ویژه تولید کنندگان و کارخانه های صنایع غذایی با قیمت های فروش مصرف کننده خانگی متفاوت است. لیست قیمت شکلات تخته ای فله از طریق پشتیبانی فروش ، به صورت مستقیم در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شکلات تخته ای کیلویی

شکلات تخته ای شمشی ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی

شکلات تخته ای های کیلویی به اصطلاح شکلات تخته ای شمشی هم نامیده می شوند. این نام به خاطر غالب طراحی شکلات ها نامگذاری شده است. شکلات تخته ای شمشی سفید از مصارف عمده و بالا برای تهیه بستنی وانیلی و مصارفی از این قبیل است. شکلات تخته ای شمشی در قالب های یک کیلویی و سه کیلویی تولید و در کارتن های ۱۲ کیلویی عرضه می شوند. برای خرید شکلات تخته ای شمشی عمده می توانید با واحد فروش در تماس باشید.

طرز تهیه شکلات تخته ای در منزل

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات تخته ای عمده

بهترین قیمت عمده (۱۲ مدل) شکلات تخته ای فله با کیفیت در کارخانه

اگر به دنبال مرجعی برای خرید مناسب  و مستمر و کسب قیمت شکلات تخته ای …

Call Now Buttonتماس با ما